Ondrášovka Cup- postup na hlavní turnaj

 

Ve čtvrtek 29.9. nás ve Vysokém Mýtě čekal závěrečný kvalifikační turnaj o postup do hlavního turnaje Ondrášovky, který se uskuteční 3.-4.6. 2017, opět ve Vysokém Mýtě. 10 mužstev se utkalo o čtyři postupová místa každý s každým, hrací doba 20 minut, systém 5+1.

 

 

 

Kvalifikaci odehráli: Špaček Š., Mička Z., Hejmala V., Karafiát J., Ulbrich M., Hrabal J., Kočí L., Veselý O., Robinson S., Hruška J.

 

Turnaj ve výsledcích:

Sigma Olomouc Vysoké Mýto 4:1
Zbrojovka Brno Žďár nad Sázavou 1:5
Kroměříž Hlučín 2:5
Šumperk Opava 5:1
Hradec Králové Sparta Brno 4:0
Sparta Brno Šumperk 4:0
Hlučín Sigma Olomouc 1:1
Opava Kroměříž 2:1
Žďár nad Sázavou Vysoké Mýto 4:1
Zbrojovka Brno Hradec Králové 0:10
Sigma Olomouc Opava 6:1
Šumperk Zbrojovka Brno 3:1
Hradec Králové Žďár nad Sázavou 6:1
Kroměříž Sparta Brno 0:5
Vysoké Mýto Hlučín 3:0
Sparta Brno Sigma Olomouc 0:3
Hradec Králové Šumperk 7:1
Opava Vysoké Mýto 0:3
Žďár nad Sázavou Hlučín 5:2
Zbrojovka Brno Kroměříž 0:4
Kroměříž Hradec Králové 0:6
Šumperk Žďár nad Sázavou 0:2
Vysoké Mýto Sparta Brno 1:2
Sigma Olomouc Zbrojovka Brno 6:1
Hlučín Opava 1:1
Hradec Králové Sigma Olomouc 0:2
Zbrojovka Brno Vysoké Mýto 0:3
Sparta Brno Hlučín 3:0
Šumperk Kroměříž 4:2
Žďár nad Sázavou Opava 3:0
Opava Sparta Brno 1:3
Vysoké Mýto Hradec Králové 0:4
Kroměříž Žďár nad Sázavou 0:4
Sigma Olomouc Šumperk 3:1
Hlučín Zbrojovka Brno 2:1
Zbrojovka Brno Opava 0:4
Hradec Králové Hlučín 4:1
Žďár nad Sázavou Sparta Brno 1:2
Kroměříž Sigma Olomouc 0:3
Šumperk Vysoké Mýto 2:2
Sigma Olomouc Žďár nad Sázavou 3:0
Hlučín Šumperk 5:2
Sparta Brno Zbrojovka Brno 8:0
Opava Hradec Králové 0:5
Vysoké Mýto Kroměříž 6:0

 

Konečná tabulka:

1. Sigma Olomouc 9 8 1 0 31:5 25
2. Hradec Králové 9 8 0 1 46:5 24
3. Sparta Brno 9 7 0 2 27:10 21
4. Žďár nad Sázavou 9 6 0 3 25:15 18
5. Vysoké Mýto 9 4 1 4 20:16 13
6. Hlučín 9 3 2 4 17:22 11
7. Šumperk 9 3 1 5 18:27 10
8. Opava 9 2 1 6 10:27 7
9. Kroměříž 9 1 0 8 9:35 3
10.Zbrojovka Brno 9 0 0 9 4:45 0