1. fotbalový kemp Kozlany 2018 - první a druhý den

17.07.2018 09:35

 

    1. turnus fotbalového kempu v Kozlanech 2018 začal tentokrát trošku netradičně již v neděli odpoledne a bez tréninku, protože se hrálo finále mistroství světa. Kluci se docela spolehlivě rozdělili na téměř dvě stejné skupinky fanoušků Chorvatska a Francie. A aby se navzájem hooligans nerušili, fandili v oddělených místnostech. Ale ještě před výkopem se kluci ubytovali v tomto složení po pokojích:

 

Pokoj číslo 1:   Kuba, Vojta, Dominik, Dan, Pavel

Pokoj číslo 3:   Lukáš (Kočí), Jony

Pokoj číslo 2a: Max, Filip, Lukáš (Klement), Lukáš (Mádle)

Pokoj číslo 2b: Tomáš, Kryštof, Michal

 

    Po zápase, jak už to tak bývá, jedna skupinka byla štastnější než ta druhá, ale všichni měli stejně velký hlad a chuť na večeři, na které se podával gulášek. Po večeři si kluci ještě čutli fotbálek s místními ganstery. Po fotbálku ješte malou svačinku a pak šli kluci do spát, protože se už nemohli dočkat druhého dne, kde měli slibéné koupaliště v odpoledních hodinách.

    Druhý den začal nečekaně snídaní a nutno říct, že někteří kluci si pospali trošku déle než ostatní, tak snídali později. Denní harmonogram to však nijak nenarušílo a začalo se ranním odlehčeným tréninkem s bagem a fotbálkem. Na klucích bylo vidět, že jim fotbálek už chyběl a hráli s chutí a vervou. I přes chutnou svačinku během hry, klukům vyhládlo a už se těšili na dobrou svíčkovou na oběd. Po obědě byl sotva čas na vytrávení a už se jelo na koupaliště. Počasi sice nebylo bez mráčků, ale bylo krásné teplo a voda měla něco pod 29 stupňů, takže kluci se jen s problémy vyháněli z vody. Až v podvečer jsme se vydali zpět na ubytovnu na večeři. Po večeři si kluci ještě zaskákali na trampolíně a někteří si opět zahráli fotbálek. Pak ještě malá procházka k mistnímu rybníku před druhou večeří a jít nabrat novou energii na další den.

 

Fotografie z 1. a 2. dne najdete v sekci fotogalerie, a to zde.

-- Realizační tým :-)