1. fotbalový kemp Kozlany 2018 - třetí a čtvrtý den

17.07.2018 21:40

 

    Kluci se probouzeli do třetího dne zalitého sluncem, ačkoliv předpověď slibovala něco jiného. Na snídani si dali jogurtík a loupáček a pak se šlo na dopolední soutěžení, do kterého se zapojili i trenéři. Ve hře bylo hodně, tým který vyhraje dostane zmrzlinu. Soutěžilo se na břevínka, tyčky, ale i rychlost ve hře na piškvorky. S trochou štěstí a úpravy pravidel vyhrál nakonec tým, kde byl trenér Honza, který zase prohrál závěrečný fotbálek, který všechny řádně vyhladověl a tak se honem utíkalo na oběd.

    Po obědě si kluci dostatečně odpočinuli. A protože se počasí trošíčku zhoršilo, tak se část kluků věnovala dalšímu relaxu a nabírání sil u televize nebo na posteli a větší část šla na ping pong. 

    Na večeři si kluci dali brambůrky s masem a smetanovou omáčkou. Na druhou večeři si kluci ještě pochutnali na krupičce a někteří si s chutí dali vývar. Ale to vše už bylo dost na to, aby jsme šli všichni do pokojů a spát.

    Čtvrtý den na kluky čekala vánočka s máslem, marmeládou nebo nutellou. A po snídani vyrostl na místním hřišti velkolepý areál folfu. Hřiště o pěti jamkách s velmi náročnými prvky a překážkami. Není náhoda, že na 1. místě po prvním kole skončil trenér Martin, Lukáš (Dybala) a s trochou štěstí trenér Honza, protože mu "ze známosti" pomohl Pavlík. Mělo se hrát ješte druhé kolo, ale díky nepřízni počasí jsme už zamířilli zpět do ubytovny na oběd.

    Na oběd bylo dietní kuřátko s těstovinami, aby kluci v klidu mohli po obědě odpočívat. Na odpoledne byl nachystaný program na ven, ale vzhledem ke špatnému počasi se nahradil jiným alternatitvním programem a tím byl ping pong v místní ping pongové hale.

   

-- Realizační tým :-)

Fotografie ze 3. a 4. dne najdete v sekci fotogalerie zde.