2. fotbalový kemp Kozlany 2017 - čtvrtý den

27.07.2017 23:10

 

 Čtvrtý den je dnem předposledním, který začal v osm hodin jogurtovou snídaní s croissantem a komu to nestačilo dostal ještě i nášup v podobě nutely a opečeného toastu. Kluci dnes již od rána věděli, že bojují o odpolední výlet do Aqualandu Moravia. Snídaně kupodivu proběhla bez problému a všem hrozně chutnalo. 

 Chvíli po snídani začal dopolední trénink, při kterém si kluci zastříleli a opět vyzkoušeli i některé prvky z coerveru. Dnes nechyběla ani střelecká soutěž mezi hráči a gólmany. Kluci po tréninku šli jako vždy do sprch a zejména brankáři, protože mokrá tráva udělala své. 

 Na oběd byla luxusní UHO posunutá o jeden level výše, protože byla dělana s celým pepřem. Klukům nááááramně chutnala i s kuřecím řízkem a brambory. Aby to měli trochu pestřejší, tak dostali ještě rajčatový salátek. Pak začalo vyjednávaní, spekulování a hádaní plné nejistoty, jestli se do aqua parku vůbec pojede nebo ne. Nakonec to dopadlo dobře, ale bylo to velmi, ale velmi těsné. 

 Odpolední program si kluci velmi užili a v Aqualandu jsou ještě teď rádi, že stále stojí. Klukům se tam tak líbilo, že se program drobátko protáhl a zpět na ubytovnu se všichni vrátili až po osmé hodině. Z toho důvodu se posunala i večeře. 

 Na večeři si kluci dali rizotko, a to s velkou chutí, protože jim za celé odpoledne značně vyhládlo. Byla na nich vidět poctivá únava, bude se jim krásně spát. Ještě shlédli zápas se Spartou Praha a už šli spokojeně spát. 

Předposlední den není vyjímkou, kdy si můžete stáhnout fotky zde

--Martin