2. fotbalový kemp Kozlany 2017 - druhý den

25.07.2017 21:45

 

 Druhý den kempu začal nečekaně snídání a tím, že kluci vstali, a to docela i brzo. Na snídani vyhrály křupinky a mléko. Kluci měli takovou chuť, že si i přidávali. A pak se už těšili na trénink, kde jim byla slíbena střelbička. Hned po snídani přijel poslední účastník zájezdu, do počtu již třetí Lukáš i s taťkou Milošem Kozohorským, který doplnil tým 4 trenérů. A Lukáš samotný doplnil konečné obsazení pokojů, které vypadá teď takto:

 

Pokoj číslo 1: Veselý O., Ulbrich M., Kočí L., Hruška J.

Pokoj číslo 2: Surka T., Kostelný K., Mička Š., Mička Z.

Pokoj číslo 3: Kalina L., Kubeš M., Hrazdíra M.

Pokoj číslo 4: Kozohorský L., Hájek J., Rojka D., Novotný T., Hejmala V.

 

 Na dopoledním tréninku si kluci ještě před střelbou vyzkoušeli některé prvky z coerveru, tedy pohyb s míčem do přihrávky a převzetím míče. U střelby si pak kluci vyzkoušeli i různé kličky a techniku s míčem se zakončením. Pak nemohl chybět ani fotbálek, kdy v mezičase kluci sblajzli melounek, po kterém se jen zaprášilo. Po tréninku už kluci mířili spokojeně do sprch. 

 Po vysprchování si borci sedli na obídek s UHO, rýží a masíčkem a moooc jim chutnalo :-). Tak, že odpolední klid jim přišel docela vhod. Už mohli přemýšlet, kdo bude hrát odpoledne tenis nebo nohejbal. 

 Nakonec na tenis šli Ondra, Max, Jony, Kryštof, Štěpán, Zdenda, Martin, Matěj a celý turnaj vyhrála dvojice Ondra a Kryštof. Na nohecu byli zbyvající kluci, tedy Jirka, David, Tadeáš, Viky, Tom, Lukyn Kozohorský, Lukyn Kalina a Lukyn Kočí. A právě dvojice Lukášů (Kalina a Kočí) vyhráli celý turnaj. Obě vítězné dvojice se mohli těšit na sladkou odměnu. Těsně před večeří si kluci ještě zahráli "free" fotbálek mezi sebou i trenéry Martinem a Milošem. 

 Večeře byla plná těstovinového salátu a nechyběly ani těstoviny na sladko jako druhá večeře. Dnes si kluci vybojovali i sledování zápasů Slavie a Plzně, při které nechyběla ani pravidelná kontrola na klíšťata. Po skončení sledování kluci už zalehli a téměř okamžitě usnuli. 

Již pravidelně se můžete těšit na fotky z každého dne a dnes to je zde

--Martin