2. fotbalový kemp Kozlany 2017 - první den

24.07.2017 22:34

 

 Druhý turnus kempu v Kozlanech začal o poznání živěji a s více dětma. Přesněji o jednou tolik, než v prvním turnusu. Naštěstí i trenérů je jednou tolik. Všichni dorazili v pořádku a téměř na čas. Jen Kryštof, který byl mimochodem velkým adeptem na prvního, dojel jako poslední :-). Kluci se sotva ubytovali a hned šli na trénink. Bylo vidět, že během přestávky jim značně vyhládlo po fotbálku. 

 Na tréninku si kluci zahráli hru jeden na jednoho, dva na dva a také si zastříleli a zahráli krátké kombinace. V klucích byla vidět chuť a zápal. Bylo vidět, že si trénink užívají. Od rána jim však vyhládlo, a tak se už těšili na oběd, před kterým byli ještě nahnáni do sprch. 

 Na oběd měli slíbenou svoji oblíbenou svíčkovou. Každý talíř byl jak vymetený. Po oběde si kluci na chvíličku dáchli, ale dlouho to nevydrželi, protože věděli, že na tréninku by měli hrát konečně fotbálek. Tedy pokud nebude pršet. 

 Na odpoledním tréninku, ještě před fotbálkem, kluci ukázali rychlou práci s míčem, střelbu a příhrávku na přesnost, resp. na cíl.  A už se šlo na to. Kluci si zahráli turnaj, který trval téměř hodinu, než začalo pršet. 

 Na večeři si kluci pochutnali na kuřátku a brambůrkách. A pak dostali ještě nášup šlehačky a čokolády od naší managerky týmu. Vypadali, že byli docela spokojení. Kluci drobátko zlobili, a proto měli večerku již v 20:30. Byli stejně však všichni unavení, tak usnuli brzo a bez problémů. Třeba se jim bude zdát o zítřejším dni, kdy na report se můžete těšit už teď ;-). 

   

Stejně jako v 1. turnusu, i z dnešniho dne najdete fotky na rajčeti, a to zde

--Martin