2. fotbalový kemp Kozlany 2017 - třetí den

26.07.2017 23:55

 

 Možná už není náhodou, že kluci začali třetí den tím, že vstali a po ranní hygieně šli na snídani, kde si pochutnali na šunčičce a rohlíčku s másličkem. Ještě kluci nevěděli, že je čeká docela náročný den. 

 Na dopoledním tréninku měli kluci další prvky z coerveru, hlavně souboje jeden na jednoho se zakončením. Další polovina tréninku byla vyplněna fotbalovým turnajem, kde se kluci téměř vyšťavili. Pomohla jim jen dobrá svačinka v podobě jablíček, banánu, mrkve a kedlubny. I přes svačinu se těšili na oběd, protože byla slíbená rajská s knedlíkem. 

 Na oběd si kluci přídávali i několikrát. No, evidentně rajská měla úspěch. Vypadalo to, jako by nejedli alespoň týden. To jsme ještě nevěděli, co nás čeká večer. Ale nebudeme předbíhát. Po obědě měli kluci dostatek odpočinku než přijela policie. Žádný z kluků však nebyl zatčen, jen trenér Honza měl na mále a jen proto, že se za něj přimluvil trenér Roman, nebyl odveden. Viz. foto. 

    Odpolední program byl opět z půlky o tenise a půlka kluků byla na nohejbale. Dva brankáři měli i individualní trénink s trenérem Romanem a Martinem. Opět i proběhl turnaj v nohejbale. Tentokrát se vítězný tým skládal ze Zdendy a Ondry.

    Na večeři to vše začalo. Kluci nás málem snědli. A to doslova. Měli jsme na mále, ale nakonec si kluci naštěstí vybrali bramboráčky, palačinky nebo pizzu. Po večeři, která nakonec byla později, kluci usnuli v rekordním čase. 

 

Video z krmení divé zvěře je zde

I fotky z dnesního dne naleznete opět zde

--Martin