2. fotbalový kemp- první tři dny

24.07.2018 23:20

 

Náš fotbalový kemp začal nástupem a rozdělením do pokojů, spinkáme v následujícím rozložení:

pokoj č. 1

  • Martin, Lukáš Kalina, Matěj, Tonda, David, Štěpán J.

 pokoj č. 2

  • Max, Zdenda, Viky, Štěpán M., Táďa, Lukáš T., Tomáš, Bruno, Lukáš M.

 pokoj č. 3

  • Jony, Ondra, Lukáš Kočí

 

Po ubytování jsme si zahráli uvítací fotbálek a dali k večeři gulášek a v druhém kole jsme si sami uvařili pudink s piškotkama, kalorie je třeba doplnit! Krásně se nám spinkalo a ještě líp a s radostí jsme vstávali a těšili se na ranní trénink v pondělí.

Po vydatné snídani (jogurt s croissantem) jsme s chutí zamířili na trénink zaměřený na střelbu, stříleli jsme o sto šest a o sto péro! A zdálky už k nám zaváněla svíčková připravená k obědu. Byla výborná a zasloužila si dlouhý odpočinek. Odpolední trénink byl na výběr, rozdělili jsme se na tenisovou a nohejbalovou skupinu. Proběhl turnaj dvojic, vítězi se stali v nohejbale Tomáš a Štěpán M., v tenise zvítězili Jony se Zdenkem. Nejenom vítězové si zasloužili dobrou večeři – masovou směs s těstovinami, nudle na sladko pak byly na druhou večeři. S cukrem v krvi se nám sladce usínalo.

A ráno, zase s chutí jsme se nedočkavě těšili na snídaní (rohlík, šunka, zeleninka a kakao alá trenér Roman nebo čajík). Následoval další fotbalový trénink zaměřený na techniku s míčem, střelbu a samozřejmě ukončený oblíbeným fotbálkem. Na oběd byla vepřová na paprice s knedlíkem a po nezbytném odpoledním odpočinku jsme jeli knedlíky vysportovat plaváním a skákáním na koupaliště v Bučovicích. Zaplavali jsme si, hráli v písku jak malý děti, ochutnali místní dobroty a hurá na večeři, na jídlo myslíme v podstatě stále! Pochutnali jsme si na hovězím s rýží a někteří zvládli i druhou večeři – frankfurtskou polévku. Po ní se nám kráááásně spinká. Dobrou nocJ!!

 

Fotogalerie:

první den

druhý den

třetí den