Důležité informace

09.10.2017 21:55

 

Prosím čtěte pozorně až do konce!

 

Čtvrteční tréninky (do konce října)

vracíme se k původnímu času čtvrtečního tréninku, a to od 16:30-18:00. Od 18:00 bude následovat coerver, pokud od organizátorů nenastane změna.

 

Minisoustředění Kozlany

V termínu 20.-22.10. pojedeme opět na minisoustředění do Kozlan. Je potřeba nejpozději do čtvrtka 12.10. donést celou částku 1.200,-Kč, kterou bude vybírat vedoucí mužstva paní Hrušková (přítomna na tréninku ve středu i čtvrtek). Týká se jen dříve přihlášených hráčů!

 

Gymnastika

Prosíme o vyplnění tabulky zde.

 

Členské příspěvky

Zimní sezónu (trénování) si náš ročník bude hradit zcela sám z členských příspěvků, které zasíláte na zvláštní účet a který má pod kontrolou náš pokladník paní Pichrtová. Dnes jsem dostal informaci, že někteří nemají zaplaceno od července! V pokynech zde je uvedeno, že je potřeba daný měsíc uhradit před jeho začátkem! Žádáme o co nejrychlejší nápravu. Noví hráči platí první příspěvek za měsíc září.

 

Soupravy Legea

tato informace je jen pro nové hráče. V případě zájmu o soupravy Legea zde, kontaktujte paní Hruškovou formou SMS (774605013). Zítra odpoledne se sety budou objednávat z Itálie. Ve středu, popř. čtvrtek se vybírá celá částka 2.500,-Kč.

Pro lepší přehled velikostí:

2XS nosí např. Veselý Ondřej, Ulbrich Max

XS nosí např. Kostelný Kryštof, Špaček Štěpán