Fotbalový kemp Kozlany 2017 - čtvrtý den

20.07.2017 21:31

 

 Jestli středa byla nejteplejším dnem soustředění, tak dnešní předposlední den byl definitivně tím nejteplejším. Tak jsme nemohli nejít na koupák. Ovšem je slušné den začít tím, že všichni kluci vstanou. A to se taky podle očekávání stalo, a to v rekordním čase, kdy vstával Honzík až v 8:24. Jako trenéři jsme měli z toho velkou radost :-). Snídaně byla ve francouzském stylu, protože se klulům podaval jogurt a croissant, jen víno chybělo. 

 Po snídani začal nečekaně dopolední trénink. Na tréninku měli kluci hlavně cvičení do nahrávky a na první dotek, ale i cvičení na přesnost. Snažili se co mohli, aby sekali dobrotu, protože odpolední koupání nebylo vůbec jisté. Nakonec to přeci dokázali a už se mohli těšit na další odpoledne plné vody a sluníčka. Předtím je ještě čekal oběd, kde měli UHO s masem a rýží. Moc jim chutnala, hlavně pak Sidneymu. 

 Po obědě jsme nastartovali auta a namířili rovnou do Bučovic. A sluníčko se hodně snažilo přitápět, což se mu vskutku dařilo. O to více si kluci užívali vodu a radovánek. Nevím, kde kluci berou tolik energie, ale zase jsme měli problém je dostat zpět do aut. Vypada to, ze se jim bude zase krásně spát. 

 Ješte před holandským řízkem s bramborovou kaší si kluci dali lehký trénink na techniku a střelbu, zakončený volným fotbálkem. Fotbálku i večeře se zůčastnili trenér Roman a Ondra Veselý. Kluci tuto návštěvu velmi uvítali, stejně tak návštěvu Honzíkova taťky. Ještě před večerkou kluci neodolali domácímu medovníku, který přípravila a udělala naše manažerka Lenka. Nutno říct, že i trenérům velmi chutnal. Je zapotřebí naší managerce :-) na tomto místě za vše hodně hodně poděkovat, protože to není jen o medovníku, ale je za tím spousty práce, bez které by kemp nefungoval tak, jak bychom si přáli.

 I fotky z dnešního dne je možné zhlédnout zde.

 

--Martin