Fotbalový kemp Kozlany 2017 - druhý den

18.07.2017 19:55
 
 Druhý den kempu začal už tradičně přirozeným budíčkem, o který se postaral jeden z kluků a spolehlivě probudil všechny ostatní již za ranního kuropění. Podle všech indicií to byl Max, ale toto však nebylo doposud prokázané. Na tom se stále pracuje. Takže následovala brzo snídaně, u které u většiny kluků vyhrály křupinky a mléko. 
 Takto posilnění se kluci vrhli na dopolední trénink, pro který trénéři obětavě postavili branky 5x2 m. Tudíž trénink byl více o střelbě, soutěžích na přesnost, ale i král střelců a nakonec nemohl chybět samozřejmě fotbálek. Kluci měli slíbený odpolední koupaliště v Bučovicích, ale protože na tréninku neměli zrovna svůj den, co se týče pozornosti, byl tento výlet po dohodě zrušen. Tak si alespoň dali meloun, který byl přijemným osvěžením v horkém tréninkovém dopoledni.
 Oběd byl opět velmi chutný. Kluci si pochutnali na kuřátku s rýží a po obědě si radi odpočinuli. Náhradním programem místo koupaliště se staly kurtové hry. Kluci soutěžili v nohejbale a tenise. A i přesto, že to není jejich hlavní sport, předváděli velmi kvalitní výkony. Po takových výkonech jim značně opět výhládlo. 
 Problém s hladem vyřešila nečekaně večeře a i večerní překvapení v podobě palačinek :). Zítra se mohou kluci těsit na dopolední trénink a snad i odpolední koupáníčko :-).       
 
Fotografie z 2. dne najdete v sekci fotogalerie zde.
 
--Martin


 
Fotbalový kemp začal podle očekávání tréninkem hned před obědem a nečekaně po ubytování, protože pokoje byly připravené již od rána. Vše zařídila naše managerka Lenka a za to ji děkujem :-). Kluci se ubytovali v tomto složení:
 
Pokoj číslo 1: Kala P., Fousek T., Robinson S. 
Pokoj číslo 2: Kočí L., Kostelný K.
Pokoj číslo 3: Hruška J., Hrabal J., Ulbrich M.
 
    Po ubytování započal trénink. A protože to byl trénink první, tak se pojal jako seznamovací a byl o hlavně fotbálku. Kluci se rozlosovali a hral proti sobě týmy FC Juventus a Real Betis. Samozřejmě vyhral Juventus 10:8, jak je již zvykem u tohoto týmu, nepočítame-li finále Ligy Mistrů. A prohraný tým musel uklízet vítěznému týmu talíře od výborného oběda na kterém se servírovala svíčková a byla výborná. Po obědě následoval odpolední klid, kde kluci hráli deskové a karetní hry, které si přínesly z domu. Později začal i druhý trénink kempu, kde si kluci vybrali střelbu a nakonec malý fotbálek dva proti dvou, kde ne náhodou opět vyhrál vítězný tým, který se nazval FC Juventus. Vyhrou pro ně byla zmrzlina dle vlastního výběru. Po tréninku se kluci již těšili na večeři, na které byl servírovaný těstovinový salát s tuňákem. Všíchni si moc pochutnali a téměř vše se snědlo i přesto, že si kluci dali ještě na tréninku svačinu v podobě zeleniny a sladké muffinové tečky. Po Simpsnech už nezbývalo moc času na rychlou poslední sváču a večerku. Skoro mám pocit, že kluci jídlo někde vyhazovali :-). Avšak silně posilnění se mohou kluci už teď těsit na zitřejší dopolední trénink a odpolední nohejbal nebo tenis. Ale teď už jdeme spát i my trenéři s naší managerkou. 
Fotografie z 1. dne najdete v sekci fotogalerie zde.
-- Martin