Fotbalový kemp Kozlany 2017 - třetí den

19.07.2017 20:30

 

    

 Třetí den patřil zatím mezi nejteplejší a protože kluci se velmi snažili být hodní, vyrazili jsme odpoledne do Bučovic na koupaliště. V každém případě kluci začali den tím, že ráno vstali, a to až po půl osmé. Po snídani začal již tradičně trénink opět zaměřený na různé hry a střelbu. Fotbálek nemohl chybět :-). Před tím se kluci ještě důkladně namazali. Na klukách bylo stejně vidět, že se nejvíce těší na odpolední koupání. 

 Takže jak to šlo, kluci utíkali na oběd, aby mohli co nejdříve vyrazit do Bučovic. Na koupališti jsme strávili více jak čtyři hodiny a i přesto jsme některé kluky  doslova nemohli dostat ven z vody. Takže jsme měli co dělat, abychom se dostali zpět do Kozlan v rozumném čase. Ještě před večeří si kluci zahráli freestyle fotbálek s místníma klukama a musíme je pochválit, protože i přesto, že to bylo hodně volné, předvedli krásné výkony.     

 Po večeři kluci prošli každodenní prohlídkou na klíšťata s negativním výsledkem. A po prohlídce měli ještě chvilku čas na youtube okénko. Pak už zbýval čas jen na sladký spánek :). 

 

Fotky z dnešního dne opět na rajčeti, a to zde.

--Martin