Informace nejen k úpravě stránek

28.11.2018 15:55

 

Dobrý den a ahoj všem,

možná jste si již někteří všimli, některé sekce na našich stránkách jsou přípustné jen po zadání emailu a hesla. Důvod je jednoduchý. Naše stránky totiž sledují i lidé, kteří nám z nějakého důvodu nepřejí a chtějí škodit. Proto některé sekce zůstanou čistě jen interní. Celé stránky heslovat nebudem, protože existuje celá řada našich příznivců, kteří naopak naše stránky sledují rádi, přejí nám, chtějí vědět co se děje nového, jak se klukům daří, co je čeká apod.

 

Během dnešního dne pošlu email, kde najdete přístup k těmto zaheslovaným sekcím. Heslo se bude po nějakém čase měnit, vždy budete předem informováni. Pokud někomu z vás do dnešního večera email nepřijde, zavolejte mi, přidám vás do adresáře.

 

Jen pro připomenutí, do konce listopadu je potřeba zaplatit příspěvky na měsíc prosinec, ať můžeme uzavřít tento rok. Je možné, že od ledna bude jiný systém, to se ale určitě dozvíte před koncem naší podzimní sezóny. Finančně náročná zimní sezóna by měla být až do konce března pokryta.

 

Dále připomínám, že čtvrteční tréninky jsou do konce kalendářního roku dobrovolné. Nominace na sobotní turnaj bude již dnes večer na našich stránkách, a to v nové sekci Nominace, která bude pod heslem.

 

 

Děkuji za pochopení, všem přeji krásný zbytek dne, Ulbrich.