Minisoustředění Kozlany- report z pátku a soboty

21.10.2017 20:22

 

Je 20tého října a my netrpělivě čekáme na zahájení soustředění v Kozlanech. Všichni jsme dojeli včas až na hlavního trenéra Honzu, který si špatně nastavil navigaci a postál si v koloně. Nutno říct, že se to stává jednou za sto let, tak doufejme, že už je u něj pozdní příjezd vyčerpán. Přivítalo nás krásné podzimní počasí a v 17:00 jsme netrpělivě čekali na první hvizdem zahajující trénink od vícetrenéra Romana. Ten byl zaměřen především na nácvik střelby na bránu a několikrát i na tetu. Cíl ovšem  díky pružnosti a předezíravosti tety nebyl zasažen. Za makání a snahu byl odměnou fotbálek, ve kterém nikdo z nás nic nevypustil. Po něm byla námi velmi očekávaná večeře a to pozóooor-knedlíky plněné čokoškou. Největší jedlíci si dali i nášup a tréňa Honzík asi makal na tréninku nejvíce, protože se za svůj výkon odměnil  7- mi kousky.

Bříška máme plné a spokojené, ale na spinkání nemáme ani pomyšlení. Někdo mastí karty,jiní koukají  ve společenské místnosti na youtube a pár jedinců si hraje na schovku. Doteď je hledáme…… ale se ztrátami se musí počítat……

Nakonec je ale nutností si na další tréninkový den odpočinout a načerpat sil. Čistíme zoubky a jdeme do hajan. I my co jsme poprvé bez maminky, jsme vše zmákli na jedničku a usínáme bez slziček.

Dobrou noc a páček shledáček

 

 

Sobotní den začal otázkou, zda budeme trénovat nebo hrát na schovávanou. Ráno jsme se probudili do ohromné mlhy, museli jsme tedy zbystřit všechny ostatní smysly, protože zrak který máme jindy jako ostříž, byl dnes zkalen. Ale protože se nebojíme vlka nic, nás borce největší nedokáže nic zaskočit,  jdeme na to!!

Snídaně byla fenomenální, postaral se o ní vícetrenér Roman. Umíchal jedinečné vajíčka a nám rostly boule za ušima. Rychlé bodování pokojů a už se rozcvičujeme. Trenál pod vedením Romana byl nasměrovaný na nácvik herních situací. Teď bychom měli odpočívat a je proč, po opět vynikající svíčkové se není čemu divit. Slovo klid neznáme a zdá se, že je nám cizí, i když trenéři se nám ho snaží vysvětlit….. děláme proto v odpoledním klidu co se dá, povídáme si (někdy i dost nahlas), hrajeme hry a najdou se i jedinci co si odpolední klid užívají plnými doušky…viz foto! Jen teta je stále jako ostříž a žádná lumpárna ji neunikne, už je vycvičená.

Na odpolední trénink za námi přijela posila – trenér r.2006 p.Hodeček. Trénink byl pod jeho režií a to procvičení soubojů o míč jeden na jednoho. A jako obvykle jsme trénink ukončili fotbálkem. Na veču jsme měli pipinky s rýží a za vzorně uklizené pokoje nám do pusinky padala čokoládka a pro legraci malá hračka. Čeká nás druhá a tím závěrečná noc v námi oblíbené ubytovně, dáme si pyžámka a na sladké sny jsme do bříška šoupli teplé kakajíčko. Jéééé to se nám to bude spinkat. Už teď se těšíme na další fotbalový den. Rozestelem si postýlku a usínat budeme za chvilku. Své starosti, obavy odložíme na obláček a odveze je noční vláček. Fotky z obou dnů zde.

 

Krásnou dobrou noc, vaši kluci

 

Tým snů Sparta Brno r.2008