Nominace a pokyny k víkendovému turnaji

02.05.2018 22:00

 

O víkendu 5.- 6.5. nás čeká dvoudenní turnaj v Petřkovicích mapa. Naše skupina začíná v sobotu od 13:00, sraz na hřišti nejpozději ve 12:00. Podle umístění v základní skupině bude kluky čekat buď dopolední, nebo odpolední nedělní program. Všichni kluci pojedou v týmovém kompletu v závislosti na počasí, tzn. modré triko Nike s trenýrkama, popř. vycházková souprava Legea (v případě velkého tepla bude tato souprava nabalena). V kabeli budou mít kluci dále: kopačky, chrániče, 2x černé stulpny, tréninkovou mikinu a šusť. bundu Legea, červený a bílý dres Legea s trenýrkama, pití, svačinu, pantofle, pyžamo, hygienické potřeby, ručník, opalovací krém, kapesné.

Startovné, o které se podělíme, činí 4.000,-Kč- je to včetně dvou obědů a pitného režimu. Ubytování stále v jednání, dáme vědět co nejdříve. Náklady na jednoho hráče budou cca 1.000,-Kč. Doprava individuální, možno se domluvit během pátečního tréninku.

 

Oficiální stránky turnaje zde.

Rozlosování a propozice zde.

Nové rozlosování zde.

 

Nominace: Klika B., Surka T., Šenkýř D., Hejmala V., Ulbrich M., Hrabal J., Mička Z., Kočí L., Veselý O., Hruška J., Litera M., Mádle L.

 

Kdo se nemůže zúčastnit, je potřeba se co nejrychleji omluvit! Případné změny v nominaci budeme řešit osobně.