Nominace na čtvrtek a sobotu

27.09.2017 19:00

 

Ve čtvrtek 28.9. odehrajeme turnaj v Prostějově mapa na umělé trávě. Z důvodu předešlých deštivých dnů se nepodařilo připravit hřiště (posekat) v Kralicích na Hané. První utkání začínáme v 9:02, sraz na místě nejpozději 8:15. Předpokládaný konec ve 13:00 vyhlášením výsledků.

Všichni kluci budou mít termo, mikinu Legea, šusť. bundu Legea, černé stulpny, chrániče, kopačky, láhev na pití, náhradní triko, svačinu a pojedou v teplákové soupravě Legea. Dresy budou zajištěny. Startovné, o které se podělíme činí 1.000,-Kč.

Propozice a rozlosování

 

Nominace: Špaček Š., Surka T., Hejmala V., Ulbrich M., Hrabal J., Mička Z., Kočí L., Veselý O., Zpěvák D., Hruška J., Havránek P.

 

Kdo se nemůže zúčastnit, prosíme o co nejrychlejší omluvenku!

 

 

V sobotu 30.9. odehrajeme krajskou soutěž starších přípravek, tentokrát ve Znojmě mapa. Sraz všech nominovaných hráčů je na Spartě v 7:15, o půl osmé z tohoto místa vyjíždí směr Znojmo autobus, ve kterém pojedeme společně s klukama z mladší přípravky. V případě volného místa v autobuse mohou cestovat i rodiče. Kluci odehrají dvě utkání, a to v 9 a 10 hodin.

Všichni kluci budou mít termo, mikinu Legea, šusť. bundu Legea, černé stulpny, chrániče, kopačky, láhev na pití, náhradní triko, svačinu a pojedou v teplákové soupravě Legea. Soupeřem budou mužstva 1. SC Znojmo a Lednice. Dresy budou zajištěny, kluky po oba zápasy povede trenér Milan Zika. Předpokládaný návrat na Spartu po dvanácté hodině.

 

Nominace: Hude T., Klika B., Šenkýř D., Karafiát J., Andrýsek J., Robinson S., Novotný T., Litera M., Mádle L., Jurný F., Živný M.

 

Kdo se nemůže zúčastnit, prosíme o co nejrychlejší omluvenku!

 

Čtvrteční trénink je z důvodu státního svátku a turnaje zrušen!

Do konce dnešního dne je možnost přihlášení na minisoustředění.