Nominace a informace na sobotu

07.06.2018 21:15

 

V sobotu 9.6. odehrajeme poslední turnaj v rámci minirepubliky, tentokrát má na starosti pořadatelství SKP České Budějovice. Z důvodu rozlučky Davida Lafaty nebudeme hrát v Budějovicích, ale v Temelíně 101. Začínáme v 11:00, sraz nejpozději 10:15 na místě. Všichni kluci pojedou v týmovém kompletu dle počasí- modré triko Nike, bílé trenýrky, vycházková souprava Legea. V kabeli: kopačky, chrániče, černé stulpny, tréninkovou mikinu a šusťákovou bundu Legea, pití, kšiltovku, opalovací krém, věci na sprchování, svačinu. Dresy budou zajištěny.

 

Program:

2 skupiny po čtyřech týmech, kde každý s každým, dále dvě utkání o umístění. Hrací doba ve skupině 20 minut, o umístění 25 minut. Předpokládaný konec v 15:30.

 

Skupina A Skupina B
Prostějov Žilina
Sparta Brno Šumperk
SKP České Budějovice Dynamo České Budějovice
Hlinsko Vlašim

 

Nominace: Surka T., Hejmala V., Mička Z., Kočí L., Veselý O., Litera M., Mádle L. - donominace a případné změny budou řešeny individuálně po pátečním tréninku.

 

Kdo se nemůže zúčastnit, je potřeba se co nejrychleji omluvit!

Připomínáme, že do pátečního večera (8.6.) je možnost přihlášení na minisoustředění do Kozlan (15.-17.6.). Po tomto datu objednáváme konkrétní počet míst a již nebude možnost přihlášení!