Nominace na víkend

05.10.2018 19:24

 

V sobotu 6.10. nás čeká druhý turnaj v rámci minirepubliky. Tentokrát má na starosti pořadatelství mužstvo SKP České Budějovice. Hrát se bude v obci Dříteň mapa, kde pro všechny bude sraz nejpozději v 10:00. Všichni kluci pojedou v týmovém kompletu a budou mít nabaleno: kopačky, chrániče, černé stulpny, termo věci, čepici, tréninkovou mikinu a tepláky, šusťákovou bundu, pití, svačinu, věci na sprchování. Dresy budou zajištěny.

 

Nominace: Kostelný K., Klika B., Surka T., Šenkýř D., Hejmala V., Ulbrich M., Mička Z., Veselý O., Hruška J., Bukvald V., Litera M., Mádle L., Jurný F., Jelínek Š.

 

Program našeho mužstva:

11:00 MFK Modřice SKP České Budějovice
11:45 MFK Modřice Zlín
12:30 MFK Modřice Trnava
14:00 MFK Modřice Strakonice

 

 

 

V neděli 7.10. odehrajeme v Ivančicích mapa mistrovské utkání starších přípravek. Začátek v 9:00, sraz nejpozději 8:15. Všichni kluci pojedou v týmovém kompletu a budou mít nabaleno: kopačky, chrániče, černé stulpny, termo věci, čepici, tréninkovou mikinu, šusťákovou bundu, pití, věci na sprchování. Dresy budou zajištěny.

 

Nominace: Kostelný K., Klika B., Mendel J., Surka T., Šenkýř D., Andrýsek J., Veselý O., Novotný T., Litera M., Mádle L., Jurný F., Žůrek M., Kozohorský L., Jelínek Š.