Ondrášovka CUP - fotograf

14.06.2020 21:24

 

Vkládám bližší info ohledně fotografování na Ondrášovce. 

 

Dobrý den,


jako fotograf zajišťující již šestým rokem fotoslužby na finálových turnajích Ondrášovka Cupu, bych vás chtěl informovat o změnách a možnostech využití fotoslužeb na blížících se finálových turnajích Ondrášovka Cup 2020 (U8-U13).
Poprosím o přeposlání této informace na trenéry daných kategorií, případně přímo do rukou rodičů jednotlivých hráčů.
Předem moc děkuji!

Díky nutným opatřením ohledně Covid-19 bude probíhat služba přímo na místě v trochu odlišném režimu než tomu bylo během předchozích ročníků.
Hlavní změna je, že ve fotostanu přímo na turnajích budou prezentovány jen týmové fotografie, které si účastníci budou moci nechat vytisknout ať už jednotlivě, nebo hromadnou objednávkou s 20% slevou a dalšími bonusy dle množství objednaných fotografií - více viz. přiložený ceník v pdf.
Hromadné objednávky je ideální objednat před zahájením turnaje na emailu info@josefstepan.cznejpozději však do konce prvního hracího dne přímo na turnaji.

Individuální fotografie ze hry budou letos fotografovány jen na objednání - musí být objednáno před zahájením turnaje na emailu info@josefstepan.cz, nejpozději však na konci prvního hracího dne.
Bude-li set fotografií objednán před zahájením turnaje, garantuji zdokumentování minimálně dvou zápasů s objemem fotografií cca 200 a více ks.
Objednané a vyfotografované sety/balíčky fotografií budou po skončení trunaje zaslány v elektronické podobě (náhledová velikost 1600px) s možností doobjednání si tištěných kopií v různých velikostech a to s 50% slevou z cen uvedených v ceníku - najdete v příloze.

Pár bodů na závěr:
- týmové fotografie si budete moct nechat vytisknout přímo na turnaji a to po celou dobu, avšak hromadné objednávky je nutné realizovat nejpozději na konci prvního hracího dne
- individuální fotografie fotografuji jen na objednání - tato služba je zpoplatněna, ale získáváte tak 50% slevu na doobjednání si tištěných individuálních fotografií
- doobjednání tištěných fotografií ze hry bude realizováno až po turnaji - hromadně, nebo individuálně mailem
- všechny fotoslužby je možné fakturovat na dané týmy, nebo uhradit individuálně, bezkontaktně, přímo na turnaji

Věřím, že i přes nutné změny v systému nabídky fotoslužeb na Ondrášovka Cupu 2020 z důvodu prevence před šířením Covid-19 a minimalizování shlukování účastníků u fotostanu, budete se službou spokojeni a budete mít dostatek tištěných vzpomínek na tento fotbalový vrchol mládežnické sezóny.
Děkuji a budu se na vás na všechny těšit.