Prázdniny, kemp, soustředění

27.06.2017 12:15

 

Něco končí, něco začíná...Pro naše kluky končí fotbalový rok, který je stál nemalé úsilí, hodně dřiny, radosti a spoustu dalšího. Udělali výrazný posun ve všech činnostech, někdo větší, někdo menší, ale to je v jejich věku naprosto normální! Kluky to musí hlavně bavit, chodit na hřiště šťastni a s odhodláním se něčemu novému naučit. Náš úkol je jasný- podporovat v tom kluky, učit je, prohlubovat lásku k tomuto sportu a připravovat třeba na delší fotbalovou kariéru, ať už v jakékoliv soutěži.

Klukům chceme popřát krásné a pohodové prázdniny, ať si je pořádně užijí. S některýma se uvidíme na fotbalovém kempu, který pořádáme prvním rokem a v této myšlence budeme chtít pokračovat i příští rok. Samozřejmě přejeme pohodové prázdniny i všem rodičům, prarodičům, zkrátka všem fanouškům našeho ročníku, kteří kluky podporujete! Bez vás by to určitě nešlo, jen společnýma silama můžeme kluky podporovat ve sportu, který mají rádi.

Předpokládaný začátek letní přípravy, tentokrát již v kategorii starší přípravka je v pondělí 7.8. Vše bude aktuálně na našich stránkách.

 

Soustředění Horní Věstonice

Prosím všechny rodiče o vyplnění přihlášky zde, stále nemáme od všech vyjádření. Seznam (ne)přihlášených hráčů zde.

Termín: do 30.6.! Po tomto datu budeme objednávat konkrétní počet míst.

 

Fotbalový kemp Kozlany

Prosím o uhrazení celé částky 3.500,-Kč, pokyny k platbě zde. Pokud by měl někdo problémy s platbou do daného termínu, prosím kontaktujte mě (Ulbrich), určitě se domluvíme.

Termín: do 30.6.!