Program do konce týdne

01.11.2017 21:24

 

Ve čtvrtek 2.11. bude trénink na Spartě v čase 15:45- 17:15. Platí pro kluky, kteří nemají coerver. Ten začíná v obvyklý čas 18:00 taktéž na Spartě.

 

V pátek 3.11. bude volno! Hala TCM v Brněnských Ivanovicích zatím není zastřešena a probíhá renovace umělé trávy. Jestli bude k dispozici příští týden, zatím není známo.

 

V sobotu 4.11. bude volno!

 

V neděli 5.11. odehrajeme triangl v Senici mapa, kterého se zúčastní mužstva Senice, Zlína a Sparty Brno. Hrát se bude v hale, ale pozor, povrch umělá tráva, takže určitě kopačky, popřípadě turfy. Začátek v 9:00, konec turnaje ve 12:00. Sraz na Spartě 6:50, kdo pojede po vlastní ose, tak nejpozději 8:30 u haly (informovat). Všichni kluci pojedou ve vycházkovém kompletu, zimní bundě Legea a budou mít u sebe pas (občanku). Určitě doporučujeme na tento den připojistit.

Dále v kabeli: kopačky (turfy)- ne sálovky! chrániče, černé stulpny, termo, tréninkový komplet Legea, pití, svačinu, věci na sprchování. Dresy budou zajištěny.

 

Nominace: Surka T., Hejmala V., Karafiát J., Ulbrich M., Hrabal J., Mička Z. Kočí L., Veselý O., Zpěvák D., Hruška J., Mádle L.

Kdo se nemůže zúčastnit, prosíme o co nejrychlejší omluvenku. Možné donominování budeme řešit individuálně.

 

Co se týká tréninkového programu na příští týden, sledujte prosím stránky. Než přejdeme na "halovou" sezónu, určitě budeme trénovat i venku, záleží ovšem jak dovolí počasí.