Soustředění 5. den

24.08.2017 23:50

 

Tak a jdeme do finále, únava je už hodně znát. Ale jsme bojovníci, pokořili jsme ji a s úsměvem seskočili z postýlek…´´Jako Pája´´. Ranní rozcvička nám dala zabrat, i když jsme sportovci tělem i duchem … běh nás dost vyčerpal a tak jsme snídani slupli bez mrknutí oka. Bodování pokojů bylo opět na plný počet, byli jsme na něho připraveni a důsledně jsme vše narvali do skříní a pod postel . Dopolední trénink včetně ovocné svačinky - banán, meloun - uběhl jako voda a už jsme se těšili na oběd. Při obědě jsme zaujali slavného nejmenovaného fotografa, který po nedlouhém přemlouvání svolil nafotit náš tým na web. stránky. Už teď máte jedinečnou možnost si prohlédnout vzniklé portréty, které mají omezená práva na zveřejnění. Tak neváhejte a mrkněte se, jak nám to sluší. Sekce Náš tým.

Po náročné práci modelů jsme zrelaxovali v bazénu, pochutnali si zase na nějaké té svačince a čekali na odpolední výjimečný trénink, který se nesl v duchu sportovních her, ale umění prohrávat jsme se nenaučili….. Na poslední večeři byly všemi oblíbené boloňské špagety a kupodivu naše večerní slavnostní toalety (ty modro-bílé) zůstaly bez újmy. Po večeři nás zaskočilo neplánované bodování pořádku, je to neuvěřitelné, v tuto denní dobu!!! Nedopadlo nejlépe a tak naše obvyklé večerní volno bylo ohroženo. Vzhledem k tomu, že je to tu náš poslední večer, všichni sudí přimhouřili oka a volno i druhá večeře proběhly. Ale teď už unaveni ležíme v postýlkách, jsme čisťouncí, voňaví, pořádkumilovní, poslušní, vysportovaní a zvyklí pořád papat – těšíte se na nás, my na vás moc!!

Ahoj zítra, vaši chlapečci.

Fotky zde.