Soustředění Bystřice nad Pernštejnem 10.-15.2.- druhý den

11.02.2019 22:07

 

 

Druhý den našeho soustředění začal budíčkem v 7:30, na který v osm hodin navazovala snídaně. Na výběr byla pestrá nabídka, všichni kluci se dostatečně posilnili před náročným dnem. Dopolední dvouhodinový trénink jsme začali házenou, která se nesla ve znamení velké bojovnosti, s těsným skóre 10:9 pro družstvo modrých. Po menším občerstvení jsme kluky rozdělili na dvě družstva, kdy se jedna polovina věnovala střelbě a druhá individuálním cvičením s míčem. Posledních dvacet minut byla na programu hra na dvě, která snesla přísné měřítko.

Po sprše následoval oběd, na který se už všichni těšili. Zeleninovou polévku si většina přidávala, rýže s UHO omáčkou a hovězím plátkem zmizela v rekordním čase ze všech talířů. Po odpoledním klidu naše cesta vedla opět do haly, kde jsme pokračovali dopoledním programem, akorát se skupinky prostřídaly. Po závěrečném báčku nás čekal bazén, který si každý užil po svém.

Kuřecí řízek s bramborem a zelným salátem, pro každého vděčná večeře a pro místní čuníky znovu jistota, že jim z této dobroty opět nic nezbyde. Následovala už tradiční TETA porada a volný program. Druhá večeře = chleba s tuňákovou pomazánkou a jablko.

Všichni kluci jsou zdraví, spokojení a natěšení na zítřejší den, zejména na odpolední turnájek ve florbale. Všechny moc zdravíme a doufáme, že se máte alespoň z poloviny tak dobře, jako se máme my :-)

 

Fotky z dnešního dne zde.