Soustředění Bystřice nad Pernštejnem 10.-15.2.- pátý den

14.02.2019 20:07

 

A je to tady. Den, kdy se hraje ALL STAR GAME v ledním hokeji. To napětí je cítit v každém z nás. Snídaně málem nestačila, jak se kluci posilnili. Tým HC Různoprdek "C" ještě dopiloval ranní taktiku, protože do role favorita se pasoval tým HC Ostatní Jsou [L]. Již od ranního kuropění se valily davy lidí na stadion, aby si zabraly ty nejlepší místa a dostaly se třeba i do televizních záběrů.

Hokejový zápas začal pěkně od podlahy. Někteří bruslili sem a tam rychlostí blesku, někteří ťapali sem a tam rychlostí rakety a někteří se posunovali rychlostí světla a našli se i tací, kteří pomohli s přidržováním mantinelů, aby nespadly, a to vše v zápalu hry. Prostě ALL STAR GAME jak má být. Zápas i přes jasného favorita v podobě týmu HC Ostatní Jsou [L] skončil 10:10, a to hlavně skvělému výkonu a práci s pukem trenéra Honzy. Zejména od modré byl prostě nepřekonatelný. Fanoušci ho milovali, ženy se rozváděly. Bylo to nervy drásající. Po takovém výkonu klukům samozřejmě vyhládlo. Tak nemohlo následovat nic jiného než oběd.

Na oběd si všichni pochutnali na cibulovém vývaru a pašeráckém guláši, pak již zaběhnutě následoval odpolední klid před odpoledním tréninkem. Trénink byl zaměřený na obratnost a rychlost. Nemohl chybět fotbálek 4 na 4, kde si kluci zahráli jak Ajax s Realem. Bylo vidět, že hrají zase s chutí a vervou. Po tréninku se kluci už těšili na bazén a pak už byl čas na večeři. Čas tu letí jako blesk nebo spíš jako když kluci bruslí.

Na večeři se servírovala sekaná s bramborem a zelím. Né každý z kluků toto krmě uvítal, ale téměř každý to celé snědl. Asi i proto, že se těšili na sledování večerního fotbálku Slavie a Plzně a věděli, že na toto nervy drásající utkání budou potřebovat sílu.

Fotky z dnešního dne jsou tady.

Hezký večer přejou trenéři.