Soustředění Bystřice nad Pernštejnem 10.-15.2.- třetí den

12.02.2019 21:00

 

 

Třetí den podle pověr bývá kritický. To ale neplatí pro náš silný a odolný tým, který se střemhlav vrhl i do tohoto dne. Budíček = klasika, snídaně = klasika. Ihned po snídani se za přítomnosti všech aktérů rozlosovaly týmy na odpolední turnaj ve florbale. Následoval dopolední dvouhodinový trénink v hale, který jsme začali basketbalem. Výborné přechody do útoku, skvělá obrana, nadstandardní střelci, koš střídal koš, výsledné skóre 4:2 pro družstvo modrých...Po důsledném protažení byla na pořadu rychlost, kterou jsme zvládli výborně, ovšem do té doby, než někteří k tomu museli zapojit i hlavu :-). Závěrečný fotbálek opět splnil účel a přísné měřítko.

Frankfurtská polévka, houbová omáčka s rýží a vepřovým plátkem, to byla dnešní menu na oběd, na kterou už se všichni kluci moc těšili. Odpolední klid se nesl ve znamení pokeru, spánku a četbě knih. Vše se schylovalo k očekávanému turnaji, který ve tři hodiny středoevropského času mohl vypuknout. Po bojovných a vyrovnaných zápasech, v kterých nechyběla chuť, zápal, krásné góly a technické kousky, ovládla tento turnaj trojice: Ondra, Domča a Jáchym. Unavené svaly a emoce jsme schladili v bazéně.

Před večeří proběhlo nečekané bodování pokojů, kde musíme konstatovat, že až na jeden pokoj jsme museli hodnotit na výbornou. Zpátky k večeři. Servírovalo se rizoto, které se u drtivé většiny setkalo s velkým ohlasem. No a bříška jsme poctivě doplnili druhou večeří, kde si ještě teď všichni pochutnávají na okurkách a celozrnném rohlíku se sýrem.

Všichni kluci jsou stále zdraví, spokojení a posílají spousty pozdravů do svých domovů. Teď už přejeme dobrou noc...

 

Fotky z dnešního dne zde.