Soustředění Bystřice nad Pernštejnem 4.-9.2.2018 - čtvrtý den

07.02.2018 21:40

 

   Čtvrtý den začal pěkně z ostra, protože venku nám hezky namrzlo a kluci mohli bruslit, bohužel si nikdo nevzal brusle. Nevím na co myslí. Tak místo ranní vyjížďky na bruslích, kluci zabruslili rovnou do jídelny na snídani. Po snídani následoval už očekávaně trénink, který byl v jedné skupině zaměřen na střelbu, převzetí a pohybu bez míče, ve druhé skupině na přihrávku a nácvik kliček. V obou případech jsme se opět zaměřili na preciznost a detaily. Po tréninku chvilka odpočinku, ale tak akorát, aby se kluci připravili a navoňali na oběd. Na obědě měli už tradičně výbornou polévku a jako hlavní chod cosi dobrého s bramborem.

   Po obědě následoval odpolední odpočinek, kde se kluci snažili relaxovat a někteří se dokonce protahovali a provozovali stretching, a to k velké spokojenosti trenérů. Nechybělo ani bodováni pokojů. Nutno řict, že kluci se lepší den ze dne, co se týka jejich uklizených pokojů. Asi i proto, že kluci věděli, že je čeká odpolední fotbalový turnaj, pokud bude vše v pořadku. A kluci se skutečně činili. Trénink začal v obvyklý čas a kluci byli rozděleni do 3 mužstev po 6 hráčích. Bylo vidět, že se fotbalem baví a dokonce i trenéři byli spokojení. Tak za odměnu dostali opět bazén. Na bazéně kluci ukázali, že mají ještě sil na rozdávání, protože byli schopni plavat a plavat a plavat, až je museli trenéři vyhánět z bazénu.

    Po takto výživném odpoledni klukům vyhládlo a tak si moooc pochutnali na večeři a snědli i celý dort z Kryštofových narozenin. Po takto vydatném dni se kluci netěšili už na nic jiného, než si jít lehnout a spokojeně spát až do rána.

 

Jako vždy nechybí fotky z dnešního dne zde.

 

Hodně krutopřísnohustokrutí trenéři.