Soustředění Bystřice nad Pernštejnem 4.-9.2.2018 - pátý den

08.02.2018 21:30

 

 Dneska kluci vstávali rádi a rychle, protože snad nebylo nikoho, kdo by se netěšil na bowling, který měl být po odpoledním tréninku. Ale jako první věc začíná snídaně. Venku napadl sníh, který se udržel a neroztál, takže kluci mohli cestou na dopolední trénink si zakoulovat a trošku vydovádět ve sněhu. Dopolední trénink byl opět zaměřen na individuální technice s míčem, zakončený soutěží 1 na 1.

   Na oběd přišli kluci hladoví jak vlci a tak nic nezbylo a někteří si i přidávali jak to jen šlo. Trenéři byli rádi, že jim nesnědli prsty. Na klukách bylo vidět, že je to už předposlední den, a tak nebyli schopni alespoň trošku si odpočinout, ale co hůř někdy se k sobě nechovají jako kluci z jednoho týmu, a to nás mrzí nejvíce. Došlo to tak daleko, že bowling se zrušil. Ano i takové situace soustředění přináší :-).  Tak se bowling nahradil plaváním, ale před tím byl na programu ještě pravidelný odpolední trénink, na kterém si kluci zahráli florbal, což je také bavilo a možná jim to trošku kompenzovalo ten bowling. Po tréninku hurá do bazénu a nutno říct, že klukům to opět náramně šlo. Jsou schopni 20 minut plavat, což je úctyhodný výkon. No a netrvalo ale dlouho a byla tu večeře.

   Na večeři si kluci dali rýži s výbornou směsí, došlo i na přidání. Před druhou večeří byl vyhodnocen florbalový turnaj a došlo i na závěrečné vyhodnocení bodování pokojů. Rozdávaly se ceny formou sladkostí, které kluci s velkým nadšením konzumovali během večerní párty. Zítřejší dopolední trénink zakončíme fotbalovým turnájkem, pro své děti můžete přijet ve 12:15, kdy už budou sbalení a po obědě.

 

Fotky nesmí chybět a dnes je najdete zde.