Soustředění Bystřice nad Pernštejnem 4.-9.2.2018 - třetí den

06.02.2018 20:50

    Třetí den nezačal ničím jinym než dobrou snídaní a po snídani velmi přísným bodováním uklizených pokojů. Na stupnici od 1 do 5, kdy 5 bylo nejvyšší možné bodování, většina pokojů skončila se 3 body a jen jeden (ten posledni bodovany) pokoj č.8 dostal 4 body. Nejspíš proto, že si stihli vychytat téměř všechny chyby, než došla bodovaci komise. Po tomto nervy drásajícím zážitku si kluci potrénovali na ranním tréninku, kde si kluci konečně i zastříleli a na konci zahráli fotbálek.

   Oběd následoval téměř ihned po tréninku a kluci si opět pochutnali na výborné polévce a něčem co sice vypadala jako rajská, ale rajská to nebyla. Což přineslo někde zklamání, ale jinak kluci snědli vše a nakonec spokojenost. Tak velká spokojenost, že dnešní odpolední klid byl mnohem lepší a kluci snad i odpočívali. A tak plni sil šli na odpolední trénink zaměřený na gymnastiku a rychlost, ale také na odpočinkový strečink. Mimochodem je zajimavé, že většina kluků nebyla schopna vyšplhat ani o tyči, natož pak po laně. Těch, co toho byli schopní by se dala spočítat jen na prstech jedné ruky... :-/. Po tréninku následoval ještě bazén, kde se kluci vyblbli jako vždy a pak už hurá na hotel a večeři.

   Večeře byla famózní pro většinu kluků. Protože většině chutná přírodní řížek se sázeným vejcem a jako dezertík muffinek od tety Lenky. Ještě trochu křiku po chodbě a druhou večeři a kluci se mohli se už těší na své postýlky a sladkou dobrou noc.

 

Fotky z dnešního dne, jako vždy na rajčeti zde.