DOPLNĚNO! V pátek přátelské utkání (trénink)

12.04.2018 12:57

 

V pátek 13.4. máme v plánu odehrát přátelské utkání proti týmu Vyškova (2 mužstva), a to buď v Modřicích, nebo ve Vyškově. Předpokládaný začátek od 17:30. Pokud by se utkání z nějakého důvodu neuskutečnilo, náhradní variantou je trénink. Konkrétní informace budou zveřejněny prostřednictvím našich stránek pravděpodobně až ve čtvrteční večer. Děkujeme za pochopení, s pozdravem Ulbrich.

 

Jen pro připomenutí, zítra (čtvrtek) coerver pro přihlášené!

 

Doplňuji informace!

V pátek 13.4. sraz v Modřicích mapa, a to nejpozději 17:15. Kluci budou mít všechny potřebné věci na trénink, včetně míčů + chrániče. Jestli budeme hrát, nebo trénovat, to se dozvíme večer, popř. na hřišti.

Do Kalendáře akcí  byl doplněn tréninkový plán do konce června. Jelikož se většina kluků přihlásila na coerver, který je ve čtvrtek, pusunuli jsme tréninkovou jednotku z tohoto dne na pátek. Časy zůstávají stejné, tak jak jste zvyklí 16:30- 18:00. O tom, kde budou probíhat tréninky, se všichni dozvíte osobně již zítra.

Slíbil jsem, že Vás budu o všem informovat. Dnes mi přišel mail od pana Stehlíka, který je možno vidět v podobném znění zde. Komentovat to dnes nebudu, protože to nemá cenu :-)

 

Všem přeji pěkný den, zítra se snad v plné síle uvidíme, s pozdravem Ulbrich.