Zimní soustředění 2017 - čtvrtý den

16.03.2017 17:21

 

    Čtvrtek začal hezkým překvapením pro kluky, protože nás již tradičně navštívil pan Hodeček a připravil klukům zábavný trénink plný her i s nafukovacími balónky. Samo sebou fotbálek nechyběl. Kluci také předvedli, že dokážou vzorový most se svým tělem a Kryštof měl individuální brankářský trénink. Za dobře odvedený trénink byli všichni náležitě pochváleni. Odpolední trénink začínal dnes trošku dříve, takže po dobrém obědě si kluci jen na chvilku odpočinuli a už pádili na druhý trénink pod vedením pana Hodečka.

   Na odpoledním tréninku si kluci zastříleli a vyzkoušeli herní činnosti 1:1. Po tréninku měli kluci hodně času na regeneraci před závěrečným turnajem mistrů ve florbale a fotbale. Při této regeneraci si kluci pochutnali na narozeninovém dortu Ondry a nebylo jediného, kterému by nechutnal. Samotného turnaje mistrů se zúčastnily tyto týmy a to po oficiálním losování přesně v 18.00 hod a za účasti notáře (trenér Honza) a odborné komise (trenéři Roman a Martin):

  • Oslící GO (Kryštof, Ondra, Max)
  • Florida Panther (Sidney, Dominik, Jirka) - ne, skutečně na konci nemá být s.
  • FC Juventus (Viky, Bruno, Lukáš)
  • AC Sparta Praha (Jonáš, Tadeáš, Jáchym)

Urputný turnaj plný krásných momentů, souboju, ale i zklamání a slz přinesl toto konečné pořadí, které bylo velmi těsné:

  1. Oslící GO
  2. Florida Panther
  3. FC Juventus
  4. AC Sparta Praha

Na závěr byli ještě vyhlášeni nejlepší hráči turnaje a sice: Viky Hejmala a Luca Kočí.

Po tomto velmi náročném dni kluci usnuli ještě na cestě z tělocvičny :) a ani neměli moc chuť na druhou večeři. Fotky z dnešního dne, včetně turnaje mistrů najdete na obvyklém místě zde.

 

V pátek plánujeme odjezd od ubytovny kolem 12. hodiny, tedy příjezd do Brna mezi 13.30 - 14.00 hod (podle páteční dopravní situace).