Baldovec 1.-2.10.

Sobota

Víkendové minisoustředění jsme začali srazem v 9 hodin v překrásném prostředí Baldovec Resort mezi lesy a za účasti ještě hezčího počasí. Kluci se už nemohli dočkat prvního tréniku, a tak se trenér Roman ujmul rozcvičky už v 9:45 i přesto, že trénink byl naplánovaný na desatou hodinu. Možná to byl trenér Roman, kdo byl tak natěšený. Tak jako tak, kluci si to užívali. Převzetí míče, nahrávky, ale i pohyb a střelu na cíl trénovali svědomitě a zodpovědně. Možná také proto jim tak výhládlo a oběd tak chutnal. Čočkovou polévku si většina přidala a kuře s bramborem ani nestačilo odlétnout.

Mezi tím přijel i šéf trenér přípravek pan Hodeček, který si pro kluky připravil velmi kvalitní trénink. Před tréninkem si kluci ještě pochytali pokémony po areálu a na třetí hodinu byli již nachystaní na odpolední trénink. Tento trénink kluci opět vzali svědomitě, a tak si i zahráli nejprve fotbal na 6 branek a pak také "normální" fotbálek na dvě branky. Moc si to užili, kluci ušatí.

Trénink trval tak dlouho, že jsme málem nestihli večeři, která byla v 18:00 hodin. Vše ale nakonec dobře dopadlo a kluci a hlavně trenér Honza si dali do šňufáčku tak dobře, že opět příslo na přídávání a to trenér Honza odpoledne JEN fotil. Dobře i trenér Roman si přidal. Jen trenér Martin si stále drží línii, je to kluk šikovná, na tom se všichni shodují.

Na večer měli kluci nastavenou večerku na 22 hodinu, ale již v 20:30 byla většina tak unavená, že stačila jen sledovat pohádky nebo ztěží hrát hry. Možná to taky bylo tím výborným medovníkem od maminky Jonáše, který moc a moc a moc taky chutnal trenérovi Honzovi a nutno říct, že nejen jemu. Myslím, že mohu říct za všechny, že to býl velmi vyvedený tréninkový den.

Fotky z dnešního dne je možné vidět zde.

--Martin     

Neděle

V neděli byl na plánu jen jeden trénink a spíše odpočinkový a relaxační den, protože sobota byla trošku náročnější a kluci to vzali zodpovědně. Počasí bylo sice už trošku horší, ale stále nám poskytovalo perfektní podmínky na trénink. Kluci si vyzkoušeli standardní situace hlavně pro útočníky, ale také střelbu. Jeden míč dokonce letěl takovou razancí, že si našel místo na stromě a nechtělo se mu dolů :-). No, autor trenér Honza míč dolů nakonec dostal.

Po obědě, na kterém si kluci pochutnali na řízku s kaší, nám někteří borci ukázali své dovednosti v tenise, ale také jak najít pokémony v lesním prostředí. Ale to už byli všichni sbalení na cestu domu a kolem druhé hodiny všichni bezpečně vyrazili.

Za všechny trenéry mohu říct, že toto minisoustředění splnilo, ba co víc, přímo předčilo naše očekávání a klukům přineslo cenné zkušenosti z tréninků a týmové spolupráce. Podle ohlasů byli všichni kluci velmi spokojeni, a proto bychom rádi poděkovali rodičům za podporu, která klukům toto minisoustředění umožnila.

Nějaké fotky byly dolpněny a je možné je vidět zde.

--Martin