Kozlany 12.5.-14.5.

 

    Minisoustředění v Kozlanech bylo naší premiérou, a to v nádherném prostředí a skvělých podmínkách. Soustředění začalo již v pátek večer, kdy kluci po mistrovských utkáních měli jen čas na osobní hygienu a jít spát. Ráno se kluci probudili do krásného rána a po snídani se už těšili na první trénink, který byl směřován na obratnost, nahrávky, ale také herní činnosti. Trénovalo se na krásném pažitu v místním fotbalovém stánku. Na konci tréninku si kluci ještě zasoutěžili na břevínka, kdy první tři vyhráli sladkou odměnu - zmrzku. A po důkladném protažení se všichni už těšili na to, co dobrého nám kuchař uvařil.
    Po obědě a vydatném odpočinku začal druhý trénink zaměřený na obratnost, ale také opět na souboje a hru jeden na jednoho. Po tréninku to klukům ještě nestačilo a zablbnuli si na přilehlém dětském hřišti. Dokonce nás navštívila i policejní hlídka, ale trenér Honza se stačil schovat a nikoho neodvezli. Na večeři kluci měli svůj oblíbený řízek a zahráli si různé hry nebo jen relaxovali u televize.
    Druhy den hned po snídani začal trénink zaměřený na orientaci a převzetí míče společně s nahrávkou. Nechyběla ani soutěž na přesnost a opět o zmrzlinu, kterou výherci měli slíbenou hned po obědě. Poslední trénink se nesl v duchu fotbálku, který by ligové týmy mohly jen závidět. Nechyběly souboje, krásné akce, ale i individuální dovednosti.
    Osobně mám zatím nejlepší pocit ze soustředění právě z Kozlan a doufám, že si to zase zopakujeme. Kluci předvedli velký potenciál a dovednosti, a to bez vyjímky. Za to jim patří dík, ale také rodičům za jejich podporu. Fotografie z celého minisoustředění najdete v sekci fotogalerie zde.
--Martin