Horní Věstonice 15.- 19.8. 2015

Na naše druhé letní soustředění jsme vyrazili opět s kamarádama z ročníku 2007, tentokrát do Horních Věstonic, konkrétně do penzionu Balloon. Pěkné ubytování, několik kulturních místností, ping-pong, krásná rozlehlá zahrada, bazén, minigolf, 100m vzdálené fotbalové hřište- to vše nám vytvořilo výborné podmínky k trénování, prohloubení kamarádských vztahů, samostatnosti kluků apod. Za nás trenéry můžu napsat, že soustředění splnilo svůj účel. Co se týká spokojenosti našich malých fotbalistů, tak po vyplnění dotazníku, kde odpovídali na 15 položených otázek, byli spokojeni takřka se vším :-). Jediným jejich nedostatkem bylo nesehrání přátelského utkání. Bohužel námi plánované utkání s mužstvem Hustopeče bylo ze strany soupeře v neděli zrušeno kvůli malému počtu kluků. Soustředění bylo zakončeno opékáním špekáčků, kterého se zúčastnili i rodiče. Kluci byli ubytování v tomto složení:

- Veselý O., Hrabal J., Hejmala V., Ulbrich M.

- Hude T., Mička Z., Kočí L., Veselý A.

- Šenkýř D., Hájek J., Andrýsek J.

Fotky ve Fotogalerii.

Soustředění 15.-19.8.2015 (sobota- středa) 

Penzion Balloon - Horní Věstonice
 
Cena předběžně 3000,-Kč  / Zálohu 1500,-Kč zaplatit co nejdříve osobně na tréninku- potřebujeme poslat zálohu na penzion!!!!
V ceně: ubytování, plná penze, pitný režim, sportoviště, Adventure Golf https://www.golf-palava.cz/, bazén, společenská místnost s projektorem. 
 
Nástup v sobotu 15.8.2015 v 10hod. 
Konec ve středu 19.8.2015 v 17:00hod. - opět to zakončíme opékáním špekáčků.
 
V jednání je přátelský zápas. 
 
Děti budou spát v pěkném útulném penzionu mimo silnici, tudíž zde nehrozí žádné nebezpečí aut. Kolem penzionu se nachází zázemí na zahradě. Fotbalové hřiště je vedle penzionu. 
 
 
Hráč je na soustředění přihlášen zaplacením zálohy 1500,- Kč!
Kdo již v tuto chvíli ví, že se soustředění nezúčastní, informujte nás co nejdříve, děkuji Ulbrich.