MINIREPUBLIKOVÉ MISTROVSTVÍ PRO ROČNÍK 2008.                                       

 

 

Bilance našeho týmu po celé soutěži (19 utkání):

11x vítězství

3x remíza

5x prohra

Skóre: 73:57

 

 

10.6.2017- šestý hrací den- Bratislava

systém 5+1, povrch umělá tráva, hrací doba 25 minut

V Bratislavě, v areálu mládežnického centra Slovanu Bratislava se uskutečnil poslední turnaj v rámci této série minirepubliky. Již týden před tímto turnajem jsme se omluvili z neúčasti, a to z důvodu velkého vytížení hráčů, nemocí a zranění. Mužstvo Českých Budějovic řešilo stejný problém, proto vznikla myšlenka vytvořit společné družstvo ze dvou týmů. Českobudějovický dres nakonec oblékli tito hráči: Hejmala V., Ulbrich M., Veselý O., Hruška J.

Hrálo se na kvalitní umělé trávě, kde jsme se postupně utkali s týmy Trenčína, Slovanu Bratislava, Plzně a Žiliny. Kluci zvlášť v prvních dvou utkáních předváděli výborné výkony, v celkovém součtu 2x vyhráli a 2x prohráli. Nezbývá než jim pogratulovat, fotbalem se bavili, turnaj a cestu za hranice si užili, určitě rádi budeme chtít v této soutěži pokračovat i příští ročník.

 

 

27.5.2017- pátý hrací den- České Budějovice

systém 5+1, povrch přírodní tráva, hrací doba 25 minut

V Českých Budějovicích nás čekalo krásné slunečné počasí, příjemné fotbalové prostředí, kvalitní tráva a několik změn v obsazenosti turnaje. Postupně se omluvila mužstva ze Slovenska, Vítkovic a Sparty Praha. První turnaj s námi odehráli kluci ze Sigmy Olomouc. Právě toto mužstvo nám v utkání dalo školu, byli lepší ve všech činnostech. Naši kluci si nedokázali poradit s napadáním, zdvojováním, pohybem a byli málo odvážní ve hře 1 na 1. Zkrátka Sigma hrála přesně to, co učíme a chceme po našich klukách. Z velké většiny jsme tento styl dokázali praktikovat v utkání s Plzní, kde jsme to byli právě my, kdo udával tempo hry a byl lepším týmem ve většině činnostech. I v utkání s domácím mužstvem jsme byli fotbalovější, chyběla ale větší aktivita, pohyb a důraz v útočné fázi. V posledním utkání se Slávií Praha už na většině kluků z obou týmů byla vidět únava, chyběla lehkost a větší týmová souhra. Je potřeba, aby si někteří kluci uvědomili, že co jim stačí v brněnských soutěžích, už jim vůbec nestačí v těchto utkáních. Klukům gratulace k předvedeným výkonům, nemalé poděkování rodičům za podporu, Ulbrich. 

Turnaj odehráli: Špaček Š., Hejmala V., Karafiát J., Ulbrich M., Hrabal J., Mička Z., Kočí L., Veselý O., Hruška J., Surka T.

 

Výsledky našeho týmu:

Sparta Brno České Budějovice 1:4
Sparta Brno Viktoria Plzeň 5:3
Sparta Brno Sigma Olomouc 2:10
Sparta Brno Slavia Praha 4:4

 

 

22.4.2017- čtvrtý hrací den- Brno

systém 5+1, povrch přírodní tráva, hrací doba 25 minut, Slavii Praha nahradil Trenčín

První jarní turnaj byl tentokrát organizačně na nás, omluvené mužstvo Slavie Praha nahradili kluci z Trenčína. Na výkonu našeho týmu bylo chvílemi znát, že půl roku po poslední minirepublice nehráli na tak velkém hřišti, v tomto rozestavení (5+1) a v neposlední řadě jim chyběly takové zápasy s kvalitními týmy. Proti Plzni si sáhli na dno svých sil, kdy po domluvě trenérů jsme kluky nechali hrát do rozhodnutí. Po 35-ti minutách! jsme tento zápas ukončili, kdy velké šance na obou stranách zůstaly nevyužity. K vidění samozřejmě byla vidět i spousta výborných věcí, jak individuálních, tak týmových. Dnes bych asi nejvíce vyzdvihl napadání- zdvojování a pohyb našich hráčů při soupeřově držení míče, a tím pádem vybojovaných spoustě míčů. Naopak větší klid jsme dnes potřebovali při zakončování akcí. Velká gratulace klukům k výkonu, nemalé poděkování rodičům za podporu, povzbuzování a pomoc, Ulbrich. 

Turnaj odehráli: Hude T., Hejmala V., Karafiát J., Ulbrich M., Hrabal J., Mička Z., Kočí L., Veselý O., Robinson S., Hruška J., Surka T.

 

Výsledky všech týmů:

Slovan Bratislava Trenčín 6:5
Vítkovice Sparta Brno 3:2
Slovan Bratislava Viktoria Plzeň 2:6
České Budějovice Žilina 0:6
Vítkovice Trenčín 2:4
České Budějovice Viktoria Plzeň 1:8
Viktoria Plzeň Trenčín 1:4
Žilina Slovan Bratislava 1:3
Sparta Brno Žilina 7:2
Vítkovice Slovan Bratislava 2:8
Sparta Brno Viktoria Plzeň 3:3
České Budějovice Trenčín 0:7
Vítkovice Žilina 2:5
České Budějovice Sparta Brno 1:2

 

 

Bilance našeho týmu po podzimní části (11 utkání):

8x vítězství

1x remíza

2x prohra

Skóre: 47:27

 

29.10.2016- třetí hrací den- Plzeň

systém 5+1, povrch umělá tráva, hrací doba 25 minut, Slovan Bratislava se omluvil z důvodu prázdnin

Do Plzně odcestovala většina mužstva již v pátek v poledne. V podvečer kluky čekala vycházka na plzeňské náměstí a společná večeře. Ubytovaní jsme byli v hotelu Marriott, vzdálenému 200m od fotbalového stadiónu Viktorie Plzeň. Tímto bych chtěl poděkovat reprezentantovi a hráči Viktorie Plzeň Milanu Petrželovi, který zajistil ubytování pro naše kluky v tomto krásném a luxusním hotelu. Tímto vřelým gestem si zajistil pro celou příští sezónu volný vstup na všechny utkání našich kluků :-). Co se týká samotného turnaje, kluci odehráli za příznivého počasí opět čtyři utkání. Z velké většiny předvedli velmi kvalitní výkony, odměnou jim byla série čtyř vítězství, kdy jsme v každém utkání soupeře přehrávali ve všech činnostech. Velká gratulace klukům, nemalé poděkování rodičům za podporu, povzbuzování a pomoc. Fotografické schopnosti prokázal pan Mička (fotky zde), za což mu také moc děkujeme, Ulbrich. 

Turnaj odehráli: Špaček Š., Mička Z., Mička Š., Karafiát J., Ulbrich M., Kočí L., Veselý O., Robinson S., Hruška J.

 

Výsledky všech týmů:

Viktoria Plzeň Slavia Praha 3:1
Slavia Praha České Budějovice 6:0
Sparta Brno Vítkovice 5:0
Žilina České Budějovice 3:3
Sparta Brno Viktoria Plzeň 5:2
Slavia Praha Žilina 4:1
Vítkovice Viktoria Plzeň 1:6
Sparta Brno České Budějovice 4:2
Vítkovice Slavia Praha 1:6
Viktoria Plzeň Žilina 7:5
Vítkovice České Budějovice 4:1
Sparta Brno Žilina 11:4

 

 

8.10.2016- druhý hrací den- Praha (Braník)

systém 5+1, povrch umělá tráva, hrací doba 25 minut

Jak už se stává pravidlem, na další sérii tohoto typu turnaje nás přivítal a provázel déšť. Co se týká herního projevu našeho týmu, první a druhé utkání nedosahovalo průměrnosti, zvlášť v prvním utkání jsme se měli rozhodně víc prosadit. Hráči Plzně nás přehrávali "naší" hrou, kombinovali, využívali celé hřiště, hráli přímočařeji. Zlepšení přišlo od zápasu se Žilinou, kde jsme soupeři takřka nepůjčili míč, dobře kombinovali a konečně se prosadili i v koncovce. Poslední utkání se Slavií bylo z obou stran kvalitní, obě mužstva chtěla vyhrát, nebyl vypuštěn jediný souboj, byla vidět spousta individuálních a týmových věcí. Poděkování klukům za předvedené výkony, rodičům za podporu a povzbuzování, Ulbrich.

Turnaj odehráli: Špaček Š., Mička Z., Hejmala V., Karafiát J., Ulbrich M., Hrabal J., Kočí L., Veselý O., Robinson S., Hruška J.

 

Výsledky našeho týmu:

Sparta Brno České Budějovice 2:1
Sparta Brno Viktoria Plzeň 3:7
Sparta Brno Žilina 7:1
Sparta Brno Slavia Praha 4:3

 

 

17.9.2016- první hrací den- Vítkovice

mužstvo Slavie Praha se z prvního turnaje omluvilo, nahradil ho AS Trenčín, systém 5+1, hrací doba 25 minut.

Z důvodu vydatného deště, který nás provázel po celý turnajový den, odehráli všechny mužstva místo plánovaných čtyř utkání pouze tři. Z naší strany se ovšem jednalo o velice kvalitní zápasy, kdy jsme soupeře přehrávali lepším pohybem, držením míče, přihrávkami a fotbalovostí. Dnešní, snad jedinou naší slabinou bylo proměňování šancí. S trenérem Romanem jsme se shodli, že se jednalo asi o nejlepší výkon našich fotbalistů. Velká gratulace klukům a poděkování rodičům, Ulbrich.

Turnaj odehráli: Špaček Š., Mička Z., Hejmala V., Ulbrich M., Hrabal J., Veselý O., Robinson S., Hruška J., Lorenc V.

 

Výsledky našeho týmu:

Sparta Brno      Slovan Bratislava 2:4
Sparta Brno Žilina 1:1
Sparta Brno Trenčín 3:2