MINIREPUBLIKOVÉ MISTROVSTVÍ PRO ROČNÍK 2008.

 

Bilance našeho týmu po podzimní části (11 utkání):

8x vítězství

1x remíza

2x prohra

Skóre: 47:27Více zde: https://fcspartabrno2008.webnode.cz/vysledky/minirepublika/a2016-2017/

 

9.6.2018- šestý hrací den- České Budějovice

systém 5+1, povrch přírodní tráva, hrací doba 25 minut

Posledním turnajovým dnem v tomto ročníku byla minirepublika, kterou pořádalo mužstvo SKP České Budějovice. Hrálo se v Temelíně na TOP trávě, kterou by mohl závidět každý golfový klub. Co se týká výkonu našeho mužstva, chyběl nám rychlejší přechod do útočné fáze, pohyb a lepší výběr místa. Z toho plyne, že jsme se málo dostávali do zakončení. Zcela jiné bylo poslední utkání, kde jsme naopak v těchto dovednostech dominovali, přidali i velké procento vyhraných soubojů a najednou z kluků byla cítit obrovská chuť, fotbalem se bavili a užívali si ho. Tímto jim děkujeme a gratulujeme k předvedeným výkonům, rodičům poděkování za podporu a povzbuzování.    

 

Turnaj odehráli: Trávníček L., Surka T., Hejmala V., Ulbrich M., Mička Z., Kočí L., Veselý O., Hruška J., Litera M.

 

 

Výsledky našeho mužstva

Sparta Brno Prostějov 2:2
Sparta Brno Hlinsko 0:0
Sparta Brno SKP České Budějovice 2:2
Sparta Brno Vlašim 2:3
Sparta Brno Prostějov 5:3

 

 

 

12.5.2018- pátý hrací den- Žilina

systém 5+1, povrch přírodní tráva, hrací doba 25 minut

Na další díl minirepubliky jsme tentokrát odcestovali za hranice, konkrétně na Slovensko do Žiliny. Na kvalitní travnaté ploše svedlo souboje 7 týmů systémem každý s každým, hrací doba 25 minut. Co se týká výkonu našeho mužstva, nepodali jsme ho optimální. Ve hře byla spousta nepřesností, problém nám dělaly základní věci, opět jsme nevyužívali prostory celého hřiště. Zvlášť utkání s Prešovem jsme nezvládli po všech stránkách. Byly samozřejmě i pasáže, kdy jsme hráli přímočaře, s chutí, individuálně i týmově se prosazovali, ale při vší úctě k soupeřům, dnes jich mělo být více. Celkově turnaj hodnotíme jako průměrný, klukům děkujeme a gratulujeme k předvedeným výkonům, rodičům poděkování za podporu a povzbuzování.    

 

Turnaj odehráli: Klika B., Surka T., Šenkýř D., Ulbrich M., Mička Z., Kočí L., Andrýsek J., Veselý O., Kostelný K., Hruška J., Bukvald V., Jurný F.

 

 

Výsledky našeho mužstva:

Sparta Brno Prostějov 6:2
Sparta Brno SKP České Budějovice 1:2
Sparta Brno Hlučín 8:0
Sparta Brno Šumperk 4:0
Sparta Brno Prešov 1:3
Sparta Brno Žilina 7:2

 

 

21.4.2018- čtvrtý hrací den- Modřice

systém 5+1, povrch přírodní tráva, hrací doba 30 minut

Po dlouhé zimní sezóně nás čekala první venkovní akce, a to turnaj v rámci minirepubliky. Pořadatelství bylo tentokrát na nás a touto cestou bych chtěl poděkovat fotbalovému klubu Modřice, který nám vytvořil nejen k tomuto turnaji skvělé podmínky! Za slunečného počasí a na velmi kvalitní přírodní trávě se pět mužstev utkalo systémem každý s každým (Ústí nad Labem se omluvilo v den turnaje), hrací doba 30 minut. Nominováno dnes bylo více kluků a každý dostal dost prostoru na předvedení svých dovedností. Co se týká samotné hry, v prvním utkání se Šumperkem jsme byli lepším týmem ve všech činnostech, jen škoda zbytečných inkasovaných branek. Ve druhém utkání s Prostějovem jsme zcela dominovali a s chutí si zastříleli. Co stačilo do této chvíle, nestačilo v utkání se Žilinou. Vlažný přístup, nedostupování soupeře, všude pozdě, spousta individuálních chyb, zlepšení přišlo až v závěru. V posledním utkání s Budějovicemi jsme opět byli lepším týmem, kontrolovali hru, chyběl jen chvílemi rychlejší přechod do útoku. Celkově hodnotíme turnaj jako vydařený, opět byla vidět z naší strany spousta nádherných fotbalových situací, individuálních dovedností, chuti a zápalu. Klukům gratulace k předvedeným výkonům a chování, rodičům poděkování za podporu a povzbuzování.     

Fotky z dnešního dne zde.

 

Turnaj odehráli: Klika B., Surka T., Šenkýř D., Hejmala V., Ulbrich M., Hrabal J., Mička Z., Kočí L., Veselý O., Zpěvák D., Kostelný K., Hruška J., Litera M., Mádle L., Jurný F.

 

 

Výsledky všech mužstev:

MŠK Žilina 1.SK Prostějov 5:1 Sparta Brno FK Šumperk 8:6
SKP České Budějovice MŠK Žilina 3:3 1.SK Prostějov Sparta Brno 1:11
MŠK Žilina Sparta Brno 5:3 FK Šumperk SKP České Budějovice 8:2
SKP České Budějovice Sparta Brno 3:2 1.SK Prostějov FK Šumperk 6:4
1.SK Prostějov SKP České Budějovice 3:6 MŠK Žilina FK Šumperk 9:1

 

Bilance našeho týmu po podzimní části (11 utkání):

8x vítězství

1x remíza

2x prohra

Skóre: 47:27Více zde: https://fcspartabrno2008.webnode.cz/vysledky/minirepublika/a2016-2017/

Bilance našeho týmu po podzimní části (11 utkání):

8x vítězství

1x remíza

2x prohra

Skóre: 47:27Více zde: https://fcspartabrno2008.webnode.cz/vysledky/minirepublika/a2016-2017/

 

28.10.2017- třetí hrací den- Prostějov

systém 5+1, povrch přírodní tráva, hrací doba 20 minut

Poslední podzimní minirepubliku tentokrát pořádal Prostějov, a to v krásném centru a na kvalitní přírodní trávě. Bohužel počasí už nás čekalo chladné. Na tuto akci odcestovalo 14 hráčů, které čekala porce pěti utkání. Turnaj kluky nazastihl v optimální formě, moc málo jsme se prosazovali v soubojích 1 na 1, prohrávali je, vázla i kombinace, málo (takřka vůbec) jsme využívali celé prostory hřiště, chybělo zakončení. Vše se samozřejmě postupně učíme, je hlavně na klukách, jakým úsilím a snahou na tréninku nejen k těmto věcem přistupují. Bez nadšení, úsilí, chtění apod., bez snahy udělat něco navíc to nepůjde. Kluci zaslouží pochvalu za vzorné chování během turnaje a samozřejmě za fotbalové dovednosti, které i tentokrát určitě byly vidět. Rodičům poděkování za podporu a povzbuzování.  

 

Turnaj odehráli: Klika B., Špaček Š., Surka T., Šenkýř D., Hejmala V., Karafiát J., Ulbrich M., Hrabal J., Mička Z., Veselý O., Zpěvák D., Hruška J., Havránek P., Litera M.

 

Výsledky našeho mužstva:

Sparta Brno Vítkovice 3:3
Sparta Brno Prostějov 3:1
Sparta Brno Ústí nad Labem 1:2
Sparta Brno Šumperk 3:2
Sparta Brno SKP České Budějovice 1:3

 

 

15.10.2017- druhý hrací den- Ústí nad Labem

systém 5+1, povrch umělá tráva, hrací doba 30 minut

Do Ústí jsme tentokrát cestovali vlakem. Kluci si tuto premiéru užili a chtějí takto jezdit častěji. Samotného turnaje se zúčastnily tři mužstva, některé s omluvou, některé bez omluvy nepřijely. Na této úrovni mi to připadne slušně řečeno nefér. Nicméně v Ústí nás čekalo nádherné počasí a čtyři kvalitní zápasy, hrálo se dvoukolově každý s každým. První utkání z naší strany patřilo k těm průměrným, byli jsme ale lepším týmem. Druhé utkání lze označit jako katastrofální, byli jsme ve všech směrech horším týmem, většina hráčů hrála hodně pod svoje možnosti. Spousta věcí jde odpustit, ale bez bojovnosti, nasazení a důrazu hrát nejde. Po půlhodinové přestávce a důrazném pohovoru s hráči nastoupilo zcela jiné mužstvo a v dalších dvou zápasech jsme dominovali. Závěrečný duel s Českými Budějovicemi byl ozdobou fotbalu v této věkové kategorii. Kluci hráli výborně, snad si v hlavách dlouhou dobu zapamatují tento výkon a nasazení. Stadión jsme opoustěli s dobrou náladou, kluci se opět těšili na zpáteční cestu vlakem. Gratulace k jejich předvedeným výkonům, chování během celého dne, rodičům poděkování za podporu, povzbuzování a pomoc při organizaci této fotbalové akce. 

 

Turnaj odehráli: Klika B., Špaček Š., Surka T., Šenkýř D., Hejmala V., Karafiát J., Ulbrich M., Mička Z., Veselý O., Zpěvák D., Hruška J., Mádle L.

 

 

Výsledky našeho mužstva:

Sparta Brno Ústí nad Labem 2:1
Sparta Brno České Budějovice 3:9
Sparta Brno Ústí nad Labem 12:2
Sparta Brno České Budějovice 6:4

 


23.9.2017- první hrací den- Vítkovice

systém 5+1, povrch umělá tráva, hrací doba 20 minut

Stejně jako minulý rok, ve Vítkovicích nás opět čekalo deštivé počasí. Z toho důvodu se hrálo na umělé trávě starší generace, která nám svými vlastnostmi dělala chvilkama problémy (časování přihrávek, pohyb na kluzkém povrchu). Co se týká výkonu našeho mužstva, kluci byli aktivní, fotbalově určitě nezklamali, největší problém nám dnes dělalo držení míče v útočné fázi, na to navazující prosazení a koncovka. K vidění samozřejmě byly pěkné góly, individuální dovednosti i týmová souhra. Klukům gratulace k předvedeným výkonům a poděkování za vzorné chování. Poděkování patří i rodičům za povzbuzování a podporu kluků.

 

Turnaj odehráli: Špaček Š., Surka T., Hejmala V., Ulbrich M., Hrabal J., Mička Z., Kočí L., Veselý O., Hruška J., Havránek P., Zpěvák D., Litera M.

 

Výsledky našeho mužstva:

Sparta Brno Prostějov 6:1
Sparta Brno Ústí nad Labem 2:0
Sparta Brno Šumperk 8:1
Sparta Brno SKP České Budějovice 0:1
Sparta Brno Vítkovice 0:2