MINIREPUBLIKOVÉ MISTROVSTVÍ PRO ROČNÍK 2008.
 
 
 
 

6. 11. 2019 - druhý hrací den - Modřice

systém 7+1, povrch přírodní tráva, hrací doba 35 minut

 

Turnaj odehráli: Kostelný K., Jelínek Š., Klika B., Litera M., Surka T., Weinstein D., Hejmala V., Ulbrich M., Štolfa D., Mička Z., Veselý O., Štolfa T., Bukvald V., Mádle L., Fiala L.

 

 

Turnaj ve výsledcích:

  Hřiště č. 1     Hřiště č. 2  
SFC Opava MFK Modřice 2:0 SKP České Budějovice FK Pardubice 4:6
SFC Opava MŠK Žilina 2:5 MFK Modřice SKP České Budějovice 4:3
FK Pardubice MŠK Žilina 1:5 SFC Opava SKP České Budějovice 2:2
MŠK Žilina SKP České Budějovice 5:3 MFK Modřice FK Pardubice 2:0
MŠK Žilina MFK Modřice 1:0 SFC Opava FK Pardubice 3:3

 

Tabulka:

1. MŠK Žilina 4 4 0 0 16:6 12
2. MFK Modřice 4 2 0 2 6:6 6
3. SFC Opava 4 1 2 1 9:10 5
4. FK Pardubice 4 1 1 2 10:14 4
5. SKP České Budějovice 4 0 1 0 12:17 1

 

 

9. 10. 2019 - první hrací den - Pardubice

systém 7+1, povrch přírodní tráva, hrací doba 35 minut

 

Turnaj odehráli: Kostelný K., Jelínek Š., Klika B., Litera M., Surka T., Weinstein D., Hejmala V., Ulbrich M., Mička Z., Veselý O., Bukvald V., Veselý M., Mádle L., Jurný F.,  Fiala L.

 

 

Turnaj ve výsledcích:

  Hřiště č. 1     Hřiště č. 2  
SKP České Budějovice FK Pardubice 3:3 MFK Modřice SFC Opava 1:3
SKP České Budějovice MŠK Žilina 6:3 FK Pardubice SFC Opava 1:2
MFK Modřice MŠK Žilina 4:1 SKP České Budějovice SFC Opava 0:4
MŠK Žilina SFC Opava 3:1 MFK Modřice FK Pardubice 4:0
MŠK Žilina FK Pardubice 1:6 SKP České Budějovice MFK Modřice 0:3

 

Tabulka:

1. MFK Modřice 4 3 0 1 12:4 9
2. SFC Opava 4 3 0 1 10:5 9
3. FK Pardubice 4 1 1 2 10:10 4
4. SKP České Budějovice 4 1 1 2 9:13 4
5. MŠK Žilina 4 1 0 3 8:17 3

 

 
 
 
 
 
 
MINIREPUBLIKOVÉ MISTROVSTVÍ PRO ROČNÍK 2008.
 
 
 
 

Bilance našeho týmu za celý ročník (21 utkání):

9x vítězství

4x remíza

8x prohra

Skóre: 46:38

 

 

 

25.5.2019- pátý hrací den- Žilina

systém 7+1, povrch umělá tráva, hrací doba 30 minut

Na poslední jarní turnaj v rámci Minirepubliky jsme odcestovali do Žiliny, kde nás za slunečného počasí čekala porce čtyř náročných utkání. Vzhledem k vydatným dešťům z předešlých dní byl turnaj přeložen na umělou trávu, a to na hlavní stadión, kde své zápasy odehrává místní prvoligový "A" tým.

První utkání s Vítkovicemi bylo vyrovnané, nedokázali jsme využít naše šance, naopak po jedné chybě jsme inkasovali a prohráli 0:1. Následovalo utkání s Trenčínem, kde jsme tahali za kratší konec, všude byli pozdě, vázla kombinace a individuální prosazování. Souboj se Sigmou byl opět vyrovnaný, zde si troufneme říct, že jsme měli i více ze hry, bohužel ale rozhodly individuální chyby, které soupeř dokázal potrestat. Kluci ze Žiliny byli výborní na balónu, naši kluci více bojovali, vyrovnaný souboj jsme ale bohužel opět o gól prohráli.

Dnešní turnaj musíme hodnotit jako nevydařený, problémy jsme měli v základních dovednostech, většina hráčů podala podprůměrné výkony. Rodičům poděkování za podporu a povzbuzování. 

 

Turnaj odehráli: Surka T., Hejmala V., Klement L., Ulbrich M., Kočí L., Mička Z., Veselý O., Hruška J., Litera M., Mádle L., Jurný F., Veselý M.

 

 

Výsledky našeho mužstva:

MFK Modřice Vítkovice 0:1
MFK Modřice Trenčín 2:6
MFK Modřice Sigma Olomouc 1:3
MFK Modřice Žilina 1:2

 

 

 

6.4.2019- čtvrtý hrací den- Olomouc

systém 7+1, povrch přírodní tráva, hrací doba 30 minut

Podzimní výsledky, ale hlavně výkony, posunuly naše mužstvo do skupiny "A", která zajišťovala konfrontaci s top výběry mládežnických center. První utkání jsme proti domácímu mužstvu odehráli s chutí, byli více na balónu, kombinační hrou jsme se dostávali do koncovky, bohužel nám chybělo lepší zakončení, nebo finální přihrávka. Oproti tomu jsme dostali laciné branky po individuálních chybách. Druhý zápas proti Žilině snesl nejpřísnější měřítko, bohužel ale jen ze strany soupeře. Výborný pohyb, rychlá práce s míčem, přímočarost, individuální dovednosti, obrovské sebevědomí, ve všem jsme zaostávali. Utkání proti Slavii Praha bylo z naší strany utahané, nebyli jsme schopni přidržet míč, vždy jsme byli o krok, spíš o dva pozadu. Nejslabší výkon tohoto dne znamenal vysokou prohru. Na závěr jsme se utkali s Hradcem Králové a dění na hřišti připomínalo vzájemné utkání z minulého týdne. Slabá produktivita byla nejen v tomto zápase zapříčiněna nezapojením se více hráčů do útočení, spoustu akcí jsme zakončovali ve dvou hráčích. Dnešní turnaj hodnotíme jako přínos. Poděkování klukům za předvedené výkony, rodičům za podporu a povzbuzování  

 

Turnaj odehráli: Kostelný K., Klika B., Surka T., Šenkýř D., Hejmala V., Ulbrich M., Kočí L., Mička Z., Veselý O., Hruška J., Litera M., Jurný F., Jelínek Š.

 

 

Výsledky našeho mužstva:

MFK Modřice Sigma Olomouc 1:3
MFK Modřice Žilina 0:1
MFK Modřice Slavia Praha 0:6
MFK Modřice Hradec Králové 1:1

 

 

 

 

28.10.2018- třetí hrací den- Bratislava

systém 7+1, povrch umělá tráva, hrací doba 25 minut

Vznik samostatného československého státu jsme oslavili, jak jinak než fotbalově. Třetí turnaj v rámci minirepubliky nás tentokrát čekal v Bratislavě. V pěkném prostředí mládežnického centra Slovanu nás na kvalitní umělé trávě čekala porce pěti utkání, hrací doba 25 minut, systém 7 + 1. Již první utkání proti domácímu týmu ukázalo, že kluci mají velkou chuť hrát. Po vlažném začátku jsme velmi kvalitního soupeře začali přehrávat, velkou vůlí, odhodláním a dovednostmi jsme otočili nepříznivý vývoj a zaslouženě vyhráli. I v dalších utkáních jsme to byli my, kdo udával tempo hry. Obrovské nasazení, bojovnost, poziční hra, vyhrávání osobních soubojů, okamžité napadání a zisk míče při jeho ztrátě, technické dovednosti, přemýšlení, chuť a zápal. To vše byly přednosti, v kterých dnes kluci nad všemi dominovali. Dnešní turnaj hodnotíme jako velmi vydařený, kluci zaslouží velké uznání a poděkování, předvedli opravdu skvělé výkony. Závěrečnou děkovačku si určitě zasloužili i naši fanoušci, kteří naše kluky neúnavně povzbuzovali a podporovali. Za to jim patří velké poděkování.

 

Turnaj odehráli: Klika B., Surka T., Šenkýř D., Klement L., Ulbrich M., Kočí L., Mička Z., Veselý O., Hruška J., Bukvald V., Litera M., Jurný F., Jelínek Š.

 

 

Výsledky našeho mužstva:

MFK Modřice Slovan Bratislava 4:2
MFK Modřice SKP České Budějovice 3:0
MFK Modřice Trnava 3:1
MFK Modřice Zlín 2:2
MFK Modřice 1. FC Slovácko 1:0

 

 

 

 
 

6.10.2018- druhý hrací den- České Budějovice

systém 7+1, povrch přírodní tráva, hrací doba 30 minut

Mužstvo SKP opět nezklamalo a druhý turnaj v rámci minirepubliky uspořádalo v krásném prostředí v obci Dříteň. Kvalita přírodní trávy? Opět snesla to nejpřísnější měřítko. Za krásného a slunečného počasí se 5 týmů utkalo každý s každým, systém 7+1, hráno přes půlku hřiště, podle pravidel mladších žáků. V prvním utkání jsme diktovali tempo hry, byli lepší na balóně, chybělo více zakončení. Ve druhém utkání nás čekal velmi kvalitní soupeř ze Zlína. Hrálo se ve vysokém tempu, kde na obou stranách byla vidět spousta fotbalových věcí. V utkání s Trnavou jsme dobře začali, poté se přízpůsobili hře soupeře a doslova jim darovali všechny góly. V posledním utkání to už bylo více o vůli, hrálo se spíš na sílu. Ale i tak v sobě nakonec kluci našli zbytky sil a posledních 15 minut byli jasně lepším mužstvem, kde jsme soupeře přehrávali kombinační hrou. Výsledkem toho bylo vyrovnání po špatně rozehraném začátku. Celkově turnaj hodnotíme jako vydařený, i když optimálního výkonu jsme nedosáhli. Klukům děkujeme a gratulujeme k předvedeným výkonům. Velký dík samozřejmě i našim fanouškům, kteří naše kluky neúnavně povzbuzovali i za pomoci bubnu.

 

Turnaj odehráli: Kostelný K., Klika B., Surka T., Šenkýř D., Hejmala V., Ulbrich M., Mička Z., Veselý O., Hruška J., Bukvald V., Litera M., Mádle L., Jurný F., Jelínek Š.

 

 

 

Turnaj ve výsledcích:

  Hřiště č. 1     Hřiště č. 2  
MFK Modřice SKP České Budějovice 3:0 Trnava Strakonice 0:1
Zlín MFK Modřice 1:3 SKP České Budějovice Trnava 2:3
Strakonice Zlín 1:1 MFK Modřice Trnava 3:4
Zlín Trnava 3:2 SKP České Budějovice Strakonice 2:4
MFK Modřice Strakonice 2:2 Zlín SKP České Budějovice 4:2

 

Tabulka:

1. Strakonice 4 2 2 0 8:5 8
2. MFK Modřice 4 2 1 1 11:7 7
3. Zlín 4 2 1 1 9:8 7
4. Trnava 4 2 0 2 9:9 6
5. SKP České Budějovice 4 0 0 4 6:14 0

 

 

 
 
 
 

8.9.2018- první hrací den- Modřice

systém 7+1, povrch přírodní tráva, hrací doba 30 minut

V krásném slunečném počasí nás čekal 1. díl minirepubliky, kterou jsme pořádali na našem hřišti v Modřicích. 5 týmů se utkalo každý s každým, systém 7+1, hráno přes půlku hřiště, podle pravidel mladších žáků. Co se týká výkonu našeho mužstva, první dvě utkání snesly přísné měřítko. Kluci byli aktivní, chtěli hrát, v zápasech byla vidět spousta krásných akcí, včetně individuálních dovedností. Ve třetím utkání už bylo více chyb, horší pohyb bez míče a špatný výběr místa, nic moc koncovka. V posledním utkání nás soupeř nedonutil k plnému nasazení, dominovali jsme ve všech činnostech, výsledkem bylo vysoké skóre po krásných akcích.

Vysoké tempo, nutnost rychle pracovat s míčem, rychle přemýšlet a reagovat, to vše a spoustu dalšího nabízí konfrontace mužstev v této soutěži. Naši kluci v těchto dovednostech předčili všechny. Tímto jim děkujeme a gratulujeme k předvedeným výkonům! Poděkování samozřejmě i rodičům, kteří si plně zasloužili závěrečnou děkovačku s dětmi.

 

 

Turnaj odehráli: Kostelný K., Surka T., Šenkýř D., Hejmala V., Klement L., Ulbrich M., Kočí L., Mička Z., Veselý O., Hruška J., Bukvald V., Litera M., Mádle L.

 

 

Turnaj ve výsledcích:

  Hřiště č. 1     Hřiště č. 2  
MFK Modřice Zlín 3:0 Slovan Bratislava Vítkovice 4:0
Zlín SKP České Budějovice 2:1 MFK Modřice Slovan Bratislava 4:2
Vítkovice SKP České Budějovice 7:3 Zlín Slovan Bratislava 2:2
SKP České Budějovice Slovan Bratislava 1:4 MFK Modřice Vítkovice 1:1
MFK Modřice SKP České Budějovice 8:0 Zlín Vítkovice 2:0

 

Tabulka:

1. MFK Modřice 4 3 1 0 16:3 10
2. Slovan Bratislava 4 2 1 1 12:7 7
3. Zlín 4 2 1 1 6:6 7
4. Vítkovice 4 1 1 2 8:10 4
5. SKP České Budějovice 4 0 0 4 5:21 0